Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cifra vagy fekete mudi kutyus?...

Cifra vagy fekete mudi kutyus? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 20:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Ez így van! Csak azért tettem fel a kérdést, mert már egy hónapja rágódok, de mindkét szín annyira szuper, lassan viszont döntenem kell.
2020. okt. 24. 08:50
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert a társa, akit 15 évig nézni szeretne, ha az alomban a legdominánsabb, legnagyobb munkabírású kan, és kiválasztja, mert csecse, akkor az mindkettejüknek kínszenvedés lesz. Kutyát habitus alapján választunk, nem szín alapján!
2020. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

A kutya nem csak egy szín. Mi van, ha egy ilyen perdöntő dolig után megvesz egy idegrendszerileg rotty, semmire se jó, de amúgy szép, cifra küllemkutyàt?

Nem a szín alapján döntünk!

2020. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem CSAK a szín alkapján döntök, d etegyük fel valahol van 3 cifra és 3 fekete kölyök akkor??? Ajjh Istenem miért kell ennyire túlgondolni egy egyszerű kérdést mindenkinek? XD
2020. okt. 24. 12:22
 15/16 A kérdező kommentje:
Megvan a kicsi, hát végül barna lett :) Szerelem volt első látásra. Egyből kiválasztott engem :D :D Nem volt menekvés.
2020. okt. 24. 18:19
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldog kutyás évet! 🙂 Engem is kiválasztott a kutyám, tudják ők, ki a nekik való Gazdi.
2020. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!