Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen kutyafajta lehet?

Ez milyen kutyafajta lehet?

Figyelt kérdés

Keresgéltem neten, de nem találtam, viszont láttam párszor az utcán és néhány kertben is az alábbi fajtát:

olyan a feje, mint a boxernak, bull típusúnak tűnik, rövidek a lábai. Elég testes, és eddig csak barnában és sötétbarna színben láttam.

Hasonlít a bullmasztiffra, csak a bullmasztiff sokkal nagyobb, izmosabb és aranyosabb a pofija.


Milyen fajta lehet?


2020. okt. 27. 15:53
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Tehát olyan, mint a boxer próbaverziója.
2020. okt. 27. 15:54
 2/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem az angol bulldog?
2020. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Kép nélkül utcai mix, bull típusú.
2020. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Neem, az angol bulldogot felismerem. Az angol bulldognál jóval nagyobb és tekintélyt parancsolóbb.
2020. okt. 27. 16:08
 5/29 anonim ***** válasza:
Esetleg cane corso?
2020. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Amerikai bulldog
2020. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
bully? sima staffordshire terrier?
2020. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ha ugy igazan egyik fajtara sem hasonlit, akkor valoszinuleg keverek. Az is lehet, hogyha ugy kb egy faluban tobb kertben is lattad oket, akkor testverek, vagy legalabbis egy helyrol vannak.

Kepet nem tudsz feltolteni?

2020. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Egyik sem, mivel ismerem az összes kutya fajtát. (Jó, a nagyon ritkákat nem.)

Azért is érdekel ennyire, mert már hónapok óta látom őt, és annyira jellegzetes ez a fajta, hogy nem hiszem, hogy keverék lenne.

Képem nincs róla.

2020. okt. 27. 17:05
 10/29 anonim ***** válasza:

Máshol is láttál már ugyanilyen kutyát, vagy honnan tudod, hogy jellegzetes ez a fajta?

Lehet, hogy a többieknek van igaza, és egy jól sikerült bull típusú keverék. Esetleg nem tudsz keresni hasonló kutyáról képet, és azt ide belinkelni?

2020. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!