Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapós kiskutyát hogyan...

Harapós kiskutyát hogyan állítsak le?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kiskutyám (leonbergi), harpós, de kölyök kutya, mindeki azt mondja hogy ez még normális. Viszont sehogysem tudom leállítani, ha finoman ha durván szólok, ha rácsapok az orrára, ignorálni meg nem lehet mert akkor a többi testrészt (általában lábat) kezdi el harapni. Van esetleg bármi más módszer ahogy le lehetne állítani?
2020. okt. 30. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni lehet és hagyd ott, nem kell megvárni, hogy a lábad kezdje harapdálja, hanem el kell menni másik helységbe.
2020. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Az természetes hogy harapdál hiszen a fogai most jönnek,mennek,nőnek és jól esik az ínyének hogy rágcsálhat valamit. Hagyd hogy rágja a kezedet és aztán nyúlj bele a szájába és nyomkodd gyengén a szájpadlását vagy a nyelve alatt- Ez nem fáj neki de elég kellemetlen ahoz hogy összekösse a harapdálással a rossz emlékeket. Adj neki erre való játékot kend be sajtkémmel vagy akármi el amit szeret a kiskutya és a játék rágását össze fogja kötni a jó emlékekkel. Ha marcangol akkor az álkapcsától a nyakáig 2-3cm re hirtelen tenyéréllel gyengén üsd meg és abba fogja hagyni. Sok sikert
2020. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ket ujjal finoman fogd meg a grabancat amikor rosszat csinal es kicsit rázd meg mint ahogy a kutyamama tenne.
2020. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Ennél nagyobb ökörséget is ritkán olvastam már...😂

2020. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A #2-es módszere biztosan rossz, mert sérüléshez vezethet. A leállítás általában úgy zajlik, hogy elfordítjuk a slusszkulcsot, bár ebben a modern világban már inkább a gombos megoldás az elterjedt. Mivel még csak 3 hónapos, ezért gondolom, hogy a modernebbik fajtából való, tehát valahol lesz rajta egy gomb, esetleg ha távirányítót adtak mellé, akkor azon.
2020. okt. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem úgy akartam elmagyarázni hogy ilyen durva legyen...Nem azt mondtam hogy vágja tarkóba vagy mélyessze az ujjait az állkapcsába....keressetek fel egy ehez értőt.de az ignorálás nem sokat ér.
2020. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
Össze kell kötnie hogy mi a jó és mi a rossz.pl....először mész iskolába semleges érzelmekkel..kapsz egy egyest és gondoszkodnak veled..(máris rossz hely az iskola) vagy kapsz egy ötöst és dicsérgetnek..(máris jó hely az iskola)ez ennyire egyszerű.
2020. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!