Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kiskuty...

Hogyan szoktassam le a kiskutyát a harapásról?

Figyelt kérdés

2-3 hónapos kölyök, mégcsak játékból harap de ez pár hónap múlva akár fájdalmas is lehet.

Próbáltam rácsapni az orrára de játéknak veszi és mégjobban csinálja, ha otthagyom akkor felsem fogja miért hagytam ott.

Egyszerűen semmi nem fog rajta.


2020. okt. 30. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Üss rá!
2020. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De fel fogja fogni miért hagyod ott csak ez nem 1-2 nap alatt fog megtörténni.

Következetesen és kitartóan kell csinálni, amíg meg nem tanulja.

Esetleg ha harap síkíts vagy kiabálj hangosan, hogy értse, hogy fáj neked.

2020. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ket ujjal finoman fogd meg a grabancat amikor rosszat csinal es kicsit rázd meg mint ahogy a kutyamama tenne.
2020. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg lenem zajlik a fogváltás ez lesz... Nekünk mind a két kutyánk ezt csinálta míg kicsik voltak... Kinövi elfogja hagyni egyik napról a másikra kb.

De ha nagyon túlkapták akkor fogtuk és arrébb löktük kicsit és erélyesen mondtuk h Nem. Lehet eltart egy ideig de megtanulja.

2020. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van. Én 3 dolgot szoktam csinálni, ami nekem bevált:

1: tiltás (szóval)

2: elveszem a kezem, és játék helyett elkezdek valami teljesen mással foglalkozni, nem figyelek rá. Így tudja, hogy ha elkezd harapni, vége a játéknak.

3: a kezem helyett a szájába adom valamelyik játékát

És igen, nagyon tud fájni úgyhogy semmiképp sem szabad hagyni. Én 2 hónap 3 hetesen hoztam el menhelyről, mire 3 hónapos lett (1 hete), kibújt egy csomó foga és mivel még frissek, nem kopottak, nagyon hegyesek és nagyon fáj. Pikk pakk el fog kezdeni fogzani a tied is, úgyhogy mindenképp tiltsd.

2020. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!