Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok nekik?

Milyen nevet adnátok nekik?

Figyelt kérdés

4 db barna kiskutyának.

1 nagytestű lány

1 nagytestű fiú

1 kistestű lány

1 kistestű fiú

Én ezeket a neveket találtam ki nekik: Odett, Néró, Molli, Tequila.

Szeretem a nem hétköznapi(tappancs, picúr, buksi)neveket.

Hogy tetszenek ezek a nevek?

Esetleg ti mit javasoltok?


2020. nov. 5. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Csak az Odett tetszik...
Csak a Néró tetszik...
Csak a Molli tetszik...
Csak a Tequila tetszik...
Egyik sem tetszik...írok mást
Mindegyik tetszik...szép nevek
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak buksi a neve, akkor még nem ismertem narutot..
2020. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Néró a Tequila és a Molli tetszik, viszont az Odett annyira nem.

A (nagytestű) németjuhászomat egyébként Nérónak hívják, most 3 éves.

2020. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Én meg kutyának nem adnék embernek szánt neveket....
2020. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

A Néró és a Molli elég hétköznapi név, vagy legalábbis elég sok kutyát hívnak így szerintem, ettől függetlenül a Molli kedves és szép név, a Néró meg olyan tekintélyt parancsoló, ha neked tetszik, akkor szerintem nyugodtan add ezeket a neveket.

Az Odett viszonylag ritka, nekem nagyon ember név, de megint csak, ha neked tetszik, akkor miért ne.

A Tequila szerintem nehezen kiejthető, becézni se nagyon lehet normálisan és amúgy is jobbak szoktak lenni hívónévnek a 2 szótagos nevek, én ezt elengedném.

2020. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Kavics, masni, bogyo … ilyen nevek illenek a kutyaknak.
2020. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

A kutyának teljesen mindegy a neve, és szerintem idegenek véleménye sem kéne számítson, mert te fogod nevelni, behívni, nem mindenki más. Lehet Csempe, Vackor és Fifike is, a lényeg a hangsúly, amivel behívod.

Odett esetében csak a végső hangzó miatt választanék mást, mert ezt kiabálva a dupla T nem szerencsés. A többi nem problémás.

2020. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Lánynak Luna
2020. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
50%
Legyen a neve Jenő
2020. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Kajla?


Vagy..mi általában filmes szereplők nevét is szoktuk adni :)

2020. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tekila helyett inkább Titusz:) Odett helyett szerintem egy kutyához inkább jobban passzol egy Detti. /Ditti/Ditta:) De szal a Tekila helyett szerintem valami tiszteletet parancsolóbb kéne, és szóval pl nekem a Titusz olyan pl. De még szóval figyelembe kell venni; hogy pl én egyszer láttam egy macskás videót, és megvan pl a macskáknál, hogy milyen hangoknak kellene lenni benne a nevében; mert amit jobban, könnyebben meghall a kiscica. Gondolom kiskutyáknál is van ilyen. Egyébként nekem pl a Titusz mellett eszembe jutott most a Rúfusz név. Most eszembe jutott egy olyan, hogy Techno , mint pl név; azt pl nemtom, mennyire jó-e; vagy pl Vitéz, Bátor, Báró, Grófi; valami ilyen dicsőbb kéne a fiúkutyáknak; amúgy mamám kutyája is Néró volt, ő egy németjuhász volt, én nem ismertem , de jófej kutya lehetett:):), na, hát akkor majd még gondolkozom; de szal vannak már coolak a kérdésben is , meg a kommentjeiben is.:):) Lánynak még eszembe jutott esetleg Freja, Gléda; nemtom vannak -e valahol ilyen karakterek; de pl nekem szal a Molli meg a Ditti pl nagyon tetszenek. :)
2020. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!