Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyára hány foktól...

Amstaff kutyára hány foktól kell ruhát adni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
én most már adok rá
2020. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
:))) kemeny kutya ez az amstaff! :)))
2020. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne tarts ilyen vad kutyafajtát! Ezzel támogatod a gyilkolászó kutyákat.
2020. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

En mar oltoztetem 17 foktol.

17 :sportpolo( gyorsan szarado 100% polieszter)

14 fok biciklis pulcsi (gyorsan szarad,szelallo,enyhen nyulik)

10 fok : elozo ketto egymason vagy softshell dzseki

5 fok : pufi melleny. 2-3 cm vastag


(Emberruhat adok ra,nehol kezzel atvarrom vagy levagom az ujjat rovidebbre,osszegumizom. Lehet lepontozni,h nem akarok venni neki hetente 2-3 uj 40 000 huf/db hurta kutyaruhat. 😁)


Ha futunk,akkor 8 fokban kap sportpolot pl. 0 fokban softshellt esoben ,ha nem esik,bicajos pulcsit.


O is szeret ruhat hordani meg en is szeretem oltoztetni. Egyszeruen olyan helyes ruhaban!



Egyik fajtat nem ismero hozzaszolo:

Az amstaff nem a hidegturesben kemeny. O a sulyhuzasban meg csontdaralaaban asz!! (Nem szabad osszekeverni a 4 soros bundaju huskyval vagy a tibeti masztiffal. )

2020. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Azert a normal setat siman ki kellene bírnia ha a kismadar es az ozike is kibirja husky bunda nelkul.


Amstaff nem agar vagy csivava … megallazatok szerencsetlen kutyát, ha hulyet csinaltok belole.

2020. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
A kutyam fazik hidegben. Egyszeruen nem jon ki az ajton. Megtehetem anyagilag,h kulon ruhatara van. Nem megalazo eki nike meg adidas sportruhazatban megjelenni....
2020. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Én soha nem adok rá. Sétán mozog, fut, egyébként meg úgyis bent van ilyenkor.
2020. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
4-es: hogy fázik, hogyha futni, sétálni mentek? Hiszen mozog olyankor. Komolyan nem értem a logikádat, pedig nekem is rövidszőrű kutyám van (német vizsla), ráadásul futok is vele. Mínuszban sem fázik, mert mozog. A séta meg minimum 1-1,5 óra, amikor szintén mozog. Csak esőben vagy extrém hidegben (-10 fok alatt) adok rá ruhát.
2020. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!