Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A három hónapos kiskutyámnak...

A három hónapos kiskutyámnak ma még nem volt széklete mit tegyek? Enni evett és kb ugyan annyi alszik és mozog mint eddig.

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:52
 1/9 anonim válasza:
0%
a ma szócskát véletlenül nem olvastam be.. akkorát visítottam, mint állat. amúgy sztem adj neki hashajtót.:D. vagy adj neki tejet és mézet, az engem 1szerre mindig megf@sat
2010. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy naptól nem lesz semmi baja, ne adj neki hashajtótm, mert nem tudod az adagolást! Ha hasmenése lesz, akár életveszélyes is lehet egy kölyöknél, egy napi hiány viszont nem az!
2010. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akiteki ***** válasza:
Ilyen pici kutyánál nem próbálkoznék. Inkább vidd el az orvoshoz. Lehet, hogy lenyelt valamit és megakadt a beleiben.
2010. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Asszem én rossz gazdi vagyok, fingom nincs szartak-e ma az állataim.XD
2010. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó azért figyelek rá ennyire mert elég rossz állapotba került hozzám és kezdi utolérni magát nem akarom hogy baja legyen.
2010. aug. 10. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódj, egy naptól, semmi baja nem lesz. Meg, délután 5óra van. Nem feltétlenül percre pontosan kuláznak. :)
2010. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:

17:21

Mert nem találkoztál még olyan kutyával, akinek megakadt valami a vastagbelében. Én vittem már orvoshoz egy barátunk németjuhászát. Jó kis műtét volt és még hosszabb a lábadozás.

2010. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bozsikrisz ***** válasza:
Mi a helyzet a kis nem kakilóssal? Egyébként nekem azt javasolták, ha úgy látom, hogy a kutyám nem bír kakilni, akkor pár kanál natur joghurtot adjak neki, és az "meglazítja" a székletet.
2010. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól van a kutyus! Délután felhívtam az orvost és ő is a joghurtot javasolta. Adtam neki és minden oké:)
2010. aug. 12. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!