Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ecetes citromos vizet ivott a...

Ecetes citromos vizet ivott a kutyám??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Éppen arra keltem, hogy a kutyám nagyon fetyel le valamit. Szeretem a bio dolgokat ezért osszekevertem egy tálba ecetet, kevés citromlével és mégkevesebb vízzel, egy régi penészes, gombás komódbak csináltam ezt a szert, amit az udvaron mostam ki, de behoztam a folyadékot es egy samlira tettem amit a 20 kilós kutyusom eppen hogy de 2 labon állva elert. Nem volt vize, ezert felalomban is gyanús volt, hogy lefetyel. Nagyob sokat ivott belőle, kb 3-4 kortyot. Lehet baja az ecettől? A szőre is olyan lett mert teljesen bele kellett másznia a talba, hogy elérje.
2020. nov. 19. 02:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Maximum hányás vagy hasmenés.De legyen már alap a friss víz az âllatnak
2020. nov. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
10%os ecet. A kutya azóta alszik, se sima vizet se tejet nem ivott, de nagyon örül es ugral nekem ha megbokdosom, szóval szerintem nincs rosszul.
2020. nov. 19. 02:58
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hülye vagyok. 3 literes automata itatója van, láttam 8 körül, hogy üres, de epp a kanapén feküdtem, és egesz nap dolgoztam, ezert abban a pillanatban, hogs ezt megláttam szinte el is aludtam. Most keltem arra, hogy nagyon iszik valamit.
2020. nov. 19. 03:03
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem volt rossz íze, fene az arcát. 😁

Nem lesz baja tőle, nem kell izomból pánikolni, meg hánytatni, meg semmi ilyesmi.

2020. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Semmi baja sem lesz.

De nem semmi kutyád van, hogy ízlik neki..

2020. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem izlett neki szerintem, mert utana prüszköld :D de nem tudom miért 3 korty után jött ra, hogy rossz
2020. nov. 19. 08:05
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Attól függetlenül, hogy neked munkád van, és fáradt vagy, te felelősséget vállaltál egy állatért, és ugye nem kell mondani róka is megmondta, hogy "Egyszer s minden korra felelős lettél" innen folytasd te, direkt nem írtam tovább, mert így csak félfelelősség, pláne, hogy automata víz adagolója van, előbb kellett volna tölteni, mielőtt elfáradtál volna.


Nem muszáj kis kedvencet tartani. Amúgy nem vicces ez, mert nem igazán vagy tisztába, hogy mi árt vagy mi nem árt a kutyának. Attól függ amúgy, hogy mennyi a kutyád vizeletének a ph-ja, szóval attól függ, hogy az ecet árt-e, és az sem mindegy hogy milyen arányban volt a vízbe keverve a citrommal együtt. A citrom sem tesz jót az emésztőrendszerének, se az ecet, mivel nekik a bélflórájuk is különbözik az emberétől, szóval ha hány, és hasmenése van, akkor valószínűleg a doki is fel fog írni neki kutyáknak való bélflórát, valószínűleg ez a kombó vitt el bőven a bélflóra lakókból. De azért biztonság kedvéért hívd fel az állatorvost, hogy megkérdezd ilyenkor mit csinálj. De a mai nap bő folyadék bevitel az legyen! És biztonság kedvéért állatorvos.

2020. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
5-ös nem ízlés kérdése, a kérdező előző nap este 8-tól szomjaztatta a kutyáját. Csúnya gazdi.
2020. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező azért mert te elfelejtetted tölteni az automata víz adagolót, és ugye a szomjúság nagy úr. Nem kacagni kéne ezen.
2020. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindenbe beleinna ha hagynám, a felmosó vízbe is, tapasztalat, kiskorában mindig nyomta volna bele a fejét, ezert azóta el van zárva. Ez is el volt, mégis felmászott. Az orvost mar reggel 10kor felhívtam amint elkezdett rendelni, azt mondta, hívjam vissza ha hányás, hasmenést rosszullétet észlelek nála, és adjak neki sok vizet meg száraz ételt, hogy felszívja. 4 év alatt egyszer nem adtam inni a kutyámnak este,mert hajnali 5kor kelek, hogy elvigyem sétálni, es utána 5ig dolgozom. Ha mar ennyire szerettek ugatni, annak szóljatok be, akik láncra kötve tartják, verik, nem adnak enni a kutyának, ne annak aki életében egyszer belefáradt a horribilisen sok munkába és EGYSZER NEM IVOTT A KUTYÁJA ÉJSZAKA!!! Undorítóak vagytok néhányan. Egyébként megsúgom, hogy valószínűleg a kutyám jobban él mint ti.
2020. nov. 19. 13:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!