Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a barátom...

Mit tegyek ha a barátom kutyája meghalt?

Figyelt kérdés
Mivel távoktatás van és én kolis vagyok nem nagyon tudok találkozni a barátommal... Nagyon szomorú amikor szoba jön a kutyusa mivel valószínűleg megfog halni és nem tudom hogy most mit kéne tennem és akkor... 😥😥😥
2020. nov. 28. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Adj neki lehetőséget, hogyha akar, kibeszélhesse veled az érzéseit. Természetesen vele érezhetsz a bánatában.

Mindenkinek nehéz elvesztenie a kedves állatát. Talán a fiataloknak még nehezebb, hiszen nekik még nem volt ilyen nehéz helyzetben részük.

2020. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Úristen, mennyi empátiahiányos keveredett ide, összesen nem kéne annyinak lennie, nemhogy egy kérdés alatt.

Hát, érezz vele együtt, fogadd el, hogy gyászol. Nem kell megkísérelni felvidámítani, nem annak van itt az ideje.

2020. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Mennyi t**hó empátiahiányos van itt. A fiataloknak még nehezebb elveszteni egy számára kedves állatot, főleg ha vele nőt fel.

Érezz vele együtt, hagyd hogy kibeszélje az érzéseit. Érezted vele, hogy még távol is torodsz ott vagy mellette.

Ha, egy kis idő eltelik, és csillapodik a gyásza, akkor megpróbálhatod vidítgatni de még nincs itt az ideje.

2020. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Túl sok mindent nem tudsz tenni. Úgyis szarul fogja magát érezni. De egyébként szerintem ha szegény kutyusa meghalt, beszélgess vele róla, mit érez stb stb. Ha kell akár sírhat is szerintem, nem ciki fpleg hogyha nagyon szerette... Sokkal könnyebb lesz neki ha nem tartja magában, hanem valakinek akiben megbízik, alias benned, a barátnőjében ki tudja adni magából. Kitartást neki!
2020. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Most kajak? Alig pár perce írtam választ és már valaki(k) lepontozták... Gratulálok! Büszkék lehettek magatokra.
2020. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
#7, nyugi, engem is lepontoztak, pedig csak lehülyéztem a Blöki-kitömetőset.
2020. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Miért kell lehülyézni? Régen a híres vagy nagyon kedves kutyákat kitömték, azt emlékeztettek rá amikor csak ránéztek.
2020. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akemi Akita válasza:
100%
Mondd meg neki,ha idős a kutyus akkor boldog életet élt,es legyen mellette mert az jól esik a kutyusnak. De senki sem él örökké, és minden kutya a menybe jut.
2020. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
esetleg a grófék a vadászebebet. jól mutatott a vadászkastélyban. egy panelban kevésbé
2020. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező...bárcsak olyan barátom lenne mint te vagy a barátodnak.:)
2020. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!