Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen hogyan vigyázzunk a kis...

Télen hogyan vigyázzunk a kis állatainkra?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 22:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nincsenek kint, nem a szabadban vannak, bent a házban, csak ott nincs radiátor vagy kályha... De attól még bent vannak, van kis ágyuk is, csak aggódtam hogy az kevés. És nem hagyom őket megfagyni, imádom őket úgyhogy nem kell szét szedni ezért, tanácsot kértem hogy hogyan csináljam meg jobban.

Kolyokkent bent volt a kutya is, szobatiszta lett akkor de ha dolgozni megyünk akkor nem érünk rá kiengedni annyiszor ahányszor kéne.

2020. dec. 3. 07:47
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos itt a gyakori kérdéseken ha felteszel egy kérdést, tanácsot kérsz, hogyan csinálhatnad jobban, javarészt nem segítő szandekkal írnak, ha nem prémium táppal etetsz, nem alszik a kutya az agyadban, akkor mindenféle sz.r gazda vagy. Én már ezért nem is szeretek kérdezni, holott, ha megneznenk, egy-egy valaszado a valóságban hogy tartja a kutyáját, lehet meglepődnenk.
2020. dec. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
De ha a házban nincs fűtés, akkor hogy lezs nekik, mínusz 10-be, plusz 20 fok.
2020. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Akkor annyi hogy szél nem éri őket, de attól még ugyanolyan hideg van ott is, mert fűtés nincs.
2020. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

Ivaros nagydarab kan kutyam van es egy het alatt szobatiszta lett. Jarok vele futni es setalni rendszeresen,soha nem jelolget a lakasban.


Meg az allami kisallatkert sem teszi ki a hidegre az allatokat,hanem futott hazban vannak.... gondolkozz el ezen....


Ha kolykot veszel,ezzel jar. Neked egy felnott kutyat kellett volna fogadnod/venned.


Te miert nem az eloterben alszol? Vastag a paplanod,nem fazol veluk a foldon...? Vagy megis...??


Minek vannak allataid,ha szivtelen vagy es hagyod oket szenvedni meg szandekosan izuleti problemat okozol nekik..?

2020. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Milyen fajtájú a kutya? Ha kistestű és/vagy egyrétegű szőrű, akkor nem lehet hidegben! Nem kellenek kifogások, egyszerűen melegben kell lennie!

A kölyök macskának szintén!


Lehet, hogy túl sokat aggódsz, de sajnos a leírás szerint tenni már nem teszel semmit.

2020. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

Egy kutya kibír 8-10 órát pisilés nékül 6-8hónapos koruk után. A panel kutyák is kibírják.


Esetleg vegyél szoba kennelt és éjjel/amikor dolgozol zárd oda. Ha pedig haza érsz vidd el sétálni a kutyust.


Én nem vagyok macskás de ha tartanék csak benti cica lenne. Túl egyszerűen elkószál és baja esik egy kinti macskának.

2020. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%
Előzőnek igaza van, 4 hónapos kutyám van és éjjel le se megy az ágyról, tehát durván 10 órát pisi nélkül van éjjel. Meg egyébként kertes házban se hiszem, hogy éjjel felkelnek a gazdik kiengedni a benti kutyákat.
2020. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!