Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tartjátok tisztán az...

Hogy tartjátok tisztán az ágyat ha a kutya is veletek alszik?

Figyelt kérdés
Nem lesz csupa szőr az ágy? Vagy minden ágynemű cserénél új lepedő kerül fel? Milyen gyakran cserélitek az ágyneműt?
2020. dec. 5. 19:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egyes! az ujat en nem arra ertettem, hogy egy frissen mosottat rak fel az ember hanem, hogy minden agynemu cserenel uj lepedot vasarol es azt huzza fel. Nyilvan nem a koszos lepedot huzza vissza az ember.
2020. dec. 5. 21:13
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Már miért lenne minden cserénél egy frissen vásárolt lepedő? Ennek amúgy mi az értelme? Szerinted mindig kidobáljuk a használtat??


Eskü, gyakorin egyre bizarrabb gondolkodású emberek vannak, nem is értem.


Az én kutyámnak nagyon kicsit hullik csak a szőre, pedig hosszú. Volt tacskóm, annak sokkal több szőre volt mindenen. Meg szoktak lepődni az emberek, mert szinte semmi szőr nem hullik belőle.

Amúgy esténként (és nappal is, ha kell) meg van mosva a lába, feneke és az arca/álla. Baromi tiszta kutya, nem szokott büdös sem lenni. Havonta minimum egyszer fürdik (értem itt a samponos, teljes kutyás fürdést), rendszeresen jár kozmetikába is.

2020. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem alszik.

Mubor lepedo van. Vizallo,lemoshato,leseperheto a szor.

Agynemuhuzat szaten. Nem ragad ra ugy a szor. Razasra lehullik.

Ebredes utan zuhanyzok vagy lesoprom magam.


Vedd lazabban. Kit erdekel,h amig alszol,kutyaszor van rajtad? Vagy,amikor felkelsz??

2020. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%
Nekem huskym van és értelem szerűen nem jöhet fel az ágyra. Anélkül is rengeteg szőrt takarítok utána. Nem tudom megérteni az ilyet ha valaki egy ágyban alszik velük.
2020. dec. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

Látom, sokaknak megy az értelmező olvasás :)

A kérdés az volt, hogy aki a kutyájával alszik, az hogyan tartja tisztán az ágyat. Nem az, hogy kinek nem alszik az ágyban a kutyája és miért nem.

2020. dec. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érdekel hogy téged zavar más válasz.
2020. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
Itt nem az a baj hogy engem zavar, hanem az, hogy nem ez volt a kérdés. A kérdező nem erre kíváncsi. Állásinterjúkon ha megkérdeznek valamit, akkor is másra válaszolsz mert neked olyan kedved van?
2020. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12%
Majd a kérdező szól ha zavarja.
2020. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
De alapból minek kommentelni, ha nem a kérdésre válaszolsz? Csak azért nem kell beszélni, hogy ne legyen csend.
2020. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
14%
Neked nincs jobb dolgod mint kötözködni? Elég unalmas életed lehet.
2020. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!