Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munkavonalú németjuhász kutya...

Munkavonalú németjuhász kutya kennelek? Onnan szeretnék ahol őrző védőznek, Igp, igbh stb sportokat űznek. Elit törzskönyvezett kutyát szeretnék, szóval ha valahol van egy esélyes párosítás, ne tartsd magadban! Kōszōnōm

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A Lego Haus kennelben most azt hiszem 2 hetesek a kölykök. Nem tudom elit tk-ük van e de kérdezd meg.
2020. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lego Haus kennelben nem komoly munkakutyákat tenyésztenek. És sajnos elég nagyüzemben folyik a tenyésztés. Valamint érdemes megnézni, hogy a szülőknek és az onnan származó kölyköknek milyen eredményeik vannak.

(Sajnálom a személyeskedést, de olyan szukától én nem akarnék kölykök, amelyik egy szökőben nem éri utol a segédet és nem akar fogni.)

2020. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre is válaszolva: ha jó kutyát akarsz, nézegesd a Working-Dogot és az utóbbi pár év kvali és vb eredményeit magyar viszonylatban. Elég sok hazai eredményes kutya magyar tenyésztésű.
2020. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

De miért nem komolyak a kutyák?

Én is épp kölyköt keresek, talán most is van egy alom.

2021. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lego haus kennel
2023. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!