Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhairtokérdés? SOS?

Bolhairtokérdés? SOS?

Figyelt kérdés
Egyhete spot-oztam a yorkimat és tele van bolhával meg kullancs is volt benne nem először csináltam viszont olcsobb spotot vettem és 1honap bolha 2hét kullancs védelmet irt a nevét már nem tudom kb1000ft volt most akkor mikor tegyem rá az ujat mert ugye csak akkor lehet ha az egy honap lejárt de igy hogy nem használ???
2010. aug. 12. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk eddig meg sose jottek be ezek a nyakba csoppentheto szerek.mi az allatorvostol vettunk egy drágabb nykorvet es azota se a kullancs se a bolha se a szunyog nem ment a kutya kozelibe.
2010. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a mi állatorvosunknál bolhaírtó sampont lehet venni. de csakis nála, és nagyon jól működik, megfürdettük és már egy bolha nem volt benne. szerintem te is kérdezd meg az állatorvost.
2010. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Állatpatikában lehet venni ilyen kis ampullás szert, amit fel kell higítani vízben és azzal lemosni a kutyát, de nem szabad lemosni. Elég büdös, de minden élősködőt kiírt a kutyusról. Na, ez után érdemes a spot-ot.


Szerintem így lenne érdemes, mert ha csak úgy rárakod az újabb spot-ot most, lehet úgy sem fog működni.


Amúgy a bolhairtó kutyasampon se rossz, de az nem öl meg minden bolhát, és a nagyobb gond, hogy a peték nem pusztulnak el miatta..

2010. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neocidol,vagy neostomosan az az ampullás fürdető,de a fekhelyét és a lakást is fújd be a feloldott szerrel!

Ezek az olcsó 1000 ft-os cseppek általában semmit nem érnek.Nem biospotix volt?Én is próbáltam és egy nagy nulla.

Advantix,vagy frontline a jó,vagy a kiltix nyakörv.

2010. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
DE van egy 16honapos babám akkoris befujhatom a lakást?
2010. aug. 13. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Használj Insecticide spray-t, pl. Fressnapfban lehet kapni. Nem drága. Azzal kéne lefújni a fekhelyét, illetve, a kutyát is 1-2szer. De ne vidd túlzásba. Utána meg Kiltix nyakörv. Szerintem az a leghatásosabb (kullancsok ellen is).
2010. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!