Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Wolf of Wilderness száraz...

Wolf of Wilderness száraz kutyatáp vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kemény, ovális falatok, érezni az illatán az erdei gyümölcs tartalmát (kacsás volt meg). Mi csak kis zacskóval használtunk el jutalom falatnak, szerette, mint mindent egyébként. Úgyhogy bocsi, lehet annyira nem releváns az infó. Különben összetételre rendben vannak a márka termékei.
2020. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Real Nature Wildernesst akartam, de ennek jobban tetszik a zacskója, aztán ugyanolyan jó, nem?
2020. dec. 20. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem! A Real jobb mert hidegen sajtolt - teljesen más eljárással készült. Ne a csomagolás alapján válassz tápot! Első voltam.
2020. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul nem csak annyiban jobb a másik táp, hogy coldpress hanem majdhogynem duplája a hústartalma is most ahogy nézem.
2020. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó, akkor csak 1 kisebb csomaggal veszek Wow-ot, ha elfogy kiteszem a zacskóját a falamra.

Azután a Real Naturt fogja enni, jó?

2020. dec. 20. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Jezus 😂😂😂 Amugy biztos vagyok benne, hogyha korbekerdezel mondjuk facebookon, esetleg kiraksz egy hirdetest, hogy annak a zacskojat keresed, akkor valaki szivesen odaadja ingyen neked. Egyebkent sztm szar otlet a falra tenni, mert kutyakaja szaga lesz, es nem tudom, hogy ki lehet-e iktatni a szagot. Azert en nem szagolgatnam ezt a szobamban, de te tudod :D Nem kene amugy valtogatni a tapokat hirtelen, mert nem tesz jot a kutyanak. Epphogy megszokott egyet, aztan hirtelen levaltod, nem jo, fokozatosan kell amugyis keverni az uj tapot a regivel.
2020. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ő evett már mindenfélét, betongyomra van:)

Majd kimosom a zsák belsejét:)

FAacebookom nincs:)

2020. dec. 20. 14:13
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi amúgy.

De amúgy meg azért a WoW sem szar. A RNW jobb, de a WoW sem olyan rossz.

2020. dec. 20. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:
A kutyámnak ízlett a Wolf of Wilderness, de 9kg-os, és nincs türelme a nagy szemeken rágódni, ezért nem evett annyit belőle, amennyi kellett volna, kisebb szemű tápjuk meg nincs. 🙂
2020. dec. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!