Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifejezetten egygazdás kutyafa...

Kifejezetten egygazdás kutyafajtákat ajánlanátok párat? Közepes, vagy nagytestűt, itthon is beszerezhetőt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kuvasz védelmében:

"Jellemző rá a lojalitás és a bátorság, szorosan kötődik gondozójához vagy a számára családot nyújtó emberekhez illetve gyerekek szeretetreméltó társa."

[link]

Volt kuvaszom, és nagyon jó kutya, de tény, hogy hozzáértő gazdi kell neki, és sokat kell vele foglalkozni. Csak az elhanyagolt kuvaszok lesznek agresszívek és kiszámíthatatlanok, amik a kert végében vannak láncra verve. Sajnos láttam ilyen kuvaszt, aminek csak lapáttal lehetett elétolni az ételt.

2021. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Kuvasz, mudi, németjuhász
2021. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%
11: Én is láttam sajnos. Fiatal kutyát (2-3 évest), akivel foglalkozva volt. Egyik héten engem harapott meg, másik héten a saját gazdáját nem engedte ki a saját házából, utána már mindenkinek rontott neki. Egy másik eset: hasonló őrkutya is volt, az is megtámadta a vállalat dolgozóit, csak a németjuhász cseppet felseperte vele a telephelyet, úgyhogy senkinek (embernek) nem esett baja. Biztos van normális kuvasz is, én még soha nem láttam.
2021. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!