Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek benti kutyája van,...

Akinek benti kutyája van, tapasztaltatok ilyesmit?

Figyelt kérdés

Átveszi a szokásaimat. Szinte már emberként viselkedik. Már amennyire tud. Ahányszor lefekszik az ágyba, párnára teszi a fejét. Párna az mindig ''kell'' neki, legtöbbször úgy alszik. Sárba nem megy bele, kikerüli. Ha a kertben pocsolya van, inkább felmegy a térkőre és azon közlekedik. Amikor csibéim voltak, amellett hogy nyalogatta őket, a lábával simogatta valamelyiket. :D Ha valaki szekálja a családból, majd végre békén hagyja, sóhajt egy nagyot, mintha megkönnyebbült volna utána. Ha pedig jólesik neki a közelség, vigyorog. Odabújik hozzám. Ha éppen nem vele foglalkozom, mert tévézek, elém áll, és ott marad, hogy rá figyeljek, ne a filmre. :D Van, hogy alvás közben, két horkolás közt úgy kezd el nyújtózkodni, hogy hatalmasat nyög, elég hosszan. Mindig meglepődöm.


Melyikőtök tapasztalt még ilyesmit? Ti kutyusotok miket csinál?


2021. jan. 4. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Az enyèm kutya, nem pici emberklón. Belemegy a sàrba, majd berohan, megbolondul a tudattól hogy risszalkodik ès körbe körbe rohangàl. A földön alszik. Nem nyúzom, mert tiszteletben tattom a szfèràjàt, így nem is sóhajt. Vigyorogni vetènyszœra tud, inkàbb vicsorgàs, elèg menö. Van mèg kèrdèsed?
2021. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Enyem is ilyen.
2021. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, olyanokhoz szólt a kérdésem, akik szeretik a kutyájukat.
2021. jan. 4. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Èn imàdom a kutyàmat. Napi 4-6 óràt foglalkozom vele. Suli, szoci, futi, amit akarsz. Ettöl ö mèg egy kutya, nem ember. Jobban szeretem èn, hidd el, mint azok, akik majmot csinàlnak belölük.


Vagàny, stramm, kiegyensyozott boldog kutya. Nem egy bazàrimajom rucikàban a pàrnàn (az àgyra feljöhet, ha akar, de nem akar, mert KUTYA!!!)

2021. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem öltöztetem, az ágyra is saját magától jön fel. Sosem kényszerítettem semmire...
2021. jan. 4. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

“Ha valaki szekálja a családból, majd végre békén hagyja, sóhajt egy nagyot, mintha megkönnyebbült volna utána.”


Ja, aha, oké

2021. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Heti egyszer idehozzák a 2 éves gyereket, és vigyáznunk kell rá 1 órát. Kutyusommal játszik, ennyi. Szólj, ha van még kérdésed, vagy ha kikötekedted magad.
2021. jan. 4. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem kötekszem. Te magad írtad, hogy szekàljàtok. Ha nincs így, akkor ne írd ezt. (Mondjuk èn soha egy percet nem hagynàm nyaggatni a kutyát, de te tudod).


Azt továbbra is tartom, hogy mindamellett, hogy a kutyàm a mindenem, ö kutya, így kutyakènt viselkedik, nem emberkènt. Te kèrdezted, mit tapasztalunk, èn leírtam. Azt, hogy neked ez mièrt nem tetszik, azt bem èrtem, de mondjuk nagyon nem is èrdekel. :)

2021. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!