Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták keveréke lehet?...

Milyen fajták keveréke lehet? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Én látok benne németjuhászt, basenjit, esetleg mudit.


2021. jan. 4. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Egy németjuhász és egy németjuhász keverék utóda talán.

Viszont a mudit szerintem, mint lehetségest, kihúzhatod, hetedízigleni felmenők közül is...

2021. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Basenji biztosan nincs benne, azert az nem elterjedt kutyafajta itthon, szerencsere olyanoknak van, akik ertenek hozza es vigyaznak is rajuk.
2021. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem mudi és valamilyen hosszúlábú terrier, jagd vagy foxi, de nj is lehet benne a mérete miatt.
2021. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%

Malinois,terrier. Szep kutya,jo genetikaval. Ha a labat egyenkent felemeled es nem imbolyog,akkor tokeletes a genetika.


Ranezesre a tipikus futos kutya: heti 5-6 futast igenyel napi 1-3 oraban . Kanaekutyanak ne vedd vagy,ha lustalkodni szeretsz a minden napi sport helyett.

2021. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
#4 miért akarsz minden nyomorult kutyát futtatni? Mi van ha annak a szerencsétlen kutyának mondjuk nem jön be a futás? Akkor kényszeríted? A válaszodnak semmi köze a kérdéshet.
2021. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!