Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kölyök kutyát hogy...

Amstaff kölyök kutyát hogy szoktassam le arról hogy odakap mindenkinek játék közben?

Figyelt kérdés

Még csak 9 hetes az Amerikai Stafford Terrierem.

Viszont aggodalomra ad okot számomra, hogy játékközben bevadul és megharap engem és a családtagokat, persze csak játékból.. De már most erőset tud harapni a kis fogaival.

Ilyenkor a bokánkat is támadja és harapdálja.

Nagy kutya lesz belőle így szeretném mielőbb leszoktatni erről. Ti mit tanácsoltok?

Egyébként alapból nagyon barátságos kiskutyus de játék közben bevadul..

Előre is köszönöm a válaszokat



2021. jan. 10. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Oldalt lökd meg, közben határozottan félhangosan szólj rá hogy Neeem!

És valami rágnivalót adj neki,hogy kiélhesse magát rajta.Naponta ha lefárasztod nem lesz gond.

2021. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Megfogod a nyakan a bort, jo erosen lenyomod a foldre es kozben mondod h nem. Vegyel neki gumicso tot, narmit amit ragjat egesz nap.
2021. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Enyem mar akkora volt ,mint egy felnott labrador,amikor erkezett. Siminel jateknal harapdalt. Az elso harapasnal felalltam es elmentem onnan. Honapok alatt leszokott rola. Kek zold folt voltam. Fajt.

Aki kenyes,gyava,turelmetlen,annak nem valo ilyen kutya.

2021. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sokat játssz vele, ha odakap, legyintsd pofon (nem kell megütni, csak meglegyinteni) és szólj rá, hogy ne. Ha nem túl domináns a koma, akkor ebből hamar érteni fog (nekünk ez 1 nap volt, azóta ásítás közben sem csukja be a száját, ha valaki beteszi a kezét). Ha dominánsabb kutyád van, az lehet, hogy erre válaszként erősebben is odakap, akkor nagyobb pofon és hangos nem és így tovább... Az anyja sokkal durvábban intézi el, ha rosszalkodik, nem kell félni attól, hogy összetöröd a lelkét. Ha egyszer megtanulja a helyes viselkedést, soha nem lesz gond vele. Legyen persze legális rágcsálnivalója is, mert rágnia viszont sokat kell. Földre nyomni szerintem nettó hülyeség
2021. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
De jó hogy a masztiffjaim soha nem csináltak ilyet.Soha nem kellene semmilyen terrier!
2021. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5# Attól, hogy terrier, nem azt jelenti, hogy kezelhetetlen, vagy agresszív, csupán makacs fajta. Ha a gazdi is elég makacs, és még türelmes is, a kutya már 10-12 hónapos korára egy engedelmes öleb lesz. Nem szép dolog összehasonlítani két különböző fajta kutyát, hiszen mindegyik másra / másban jó.


Kérdező, én azt tanácsolom, hogy vedd el a kutya kedvét a durva játéktól. Nyomd le a nyelvét, vagy a száján lévő bőrt enyhén nyomd a fogához, amikor bekapja a kezedet. Tedd számára kellemetlenné ezt a szokást. Amint finoman kezd el harapdálni, játssz vele, éreztesd hogy van miért jó kutyának lennie. És ha megint durvul, ismételd meg amit előbb írtam.

2021. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!