Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Unokatesóm mindig úgy simogatj...

Unokatesóm mindig úgy simogatja meg a kutyám, mintha meg akarná ütni! Ez árt a kutyának? Hogy mondjam el az unokatesómnak, hogy fejezze be?

Figyelt kérdés
Kezet emel rá, aztán rendesen megsimogatja a fejét. Ráadásul úgy vettem észre, hogy egy kicsit fél is a kutyától. Árt a kutyának, hogy az unokatesóm megfélemlíti? Nem lesz félős, vagy agresszív kutya? Fél éves rottweiler.
2010. aug. 14. 15:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyet én is láttam már, de nem tudom, miért csinálja valaki :S Eléggé "idegesítő" nézni...
2010. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen, engem nagyon zavar :S szegény kutya meg összehúzza magát, mert fél, hogy tényleg kap :(
2010. aug. 14. 16:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy ne tegye, mert elvadítja a kutyát. akkor is mondhatod ezt neki, ha ez történetesen nem igaz. Megmondhatod neki úgy is, hogy ez nem jó jutalmazó módszer, hiszen először nem tudja, miért kap ki. Ne félemlítse meg az állatot, szólj rá nyugodtan, hogy ne tegye.
2010. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mondtam már, de ő azt akarja, hogy vad legyen... :@ mert a másik kutyámat, aki keverék, mindig megdicséri, hogy ha megugat valakit, van, mikor direkt uszítja is!
2010. aug. 14. 16:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég hülye :-O Vidd el inkább a kutyától...
2010. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is láttam már ilyet.


Megoldás keverj le neki 5-6 és mondod látod így nem simogatjuk a kutyát.


Tuti müxik.

2010. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Oké, ha el akarja vadítani, akkor nyomatékosan kérd meg, hogy ez a te kutyád, te neveled, nem kell feleslegesen vadítani. Nem vad lesz, hanem szociálisan gátolt! Félelmet kelt benne a mozdulat. Vagy üsd meg te is az unokatesódat, hátha észhez tér.
2010. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vadítsa el a saját kutyáját, de ne a tiedet, amelyiket te szeretetben neveled!
2010. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon jó:)))
2010. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
neki nincs kutyája, és ahogy elnézem, nem is lesz, rottweilert akar, de 13 éves! :S (jó, én 14) a pofozkodás nála nem segít, mert mazochista, szóval mikor lekeverek neki, csak vigyorog, és mondja, hogy "ez jó!"
2010. aug. 14. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!