Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik internetes oldal ezek...

Melyik internetes oldal ezek közül a legjobb/legmegbízhatóbb?Honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Milyenek a tapasztalatok?

2021. jan. 15. 18:42
A kérdező szavazást indított:
zooplus (ismerem de nem tetszik hogy csak 7000 ft vásárls felett lehet rendelni)
petnet (itt elégjók az árak de a minőségis?)
fressnapf (Ez a webhely kicsit eltúlozza az árakat.Vagy a minősége is olyan?
kutyamánia (hát ez igazábólnem annyira jön be...)
petpakk
kutyamánia (egyik ismerősöm innen rendel)
onlinekutyabolt (szintén egyik ismerősöm innen rendel azt monja jó.Szerintetek is?
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De mit szeretnel rendelni? Mert nyilvan onnan rendelek, ahol a legjobb aron van az adott dolog, vagy ahol epp megtetszik valami, es az mashol nincs.

Egyebkent semmi gond ezekkel a webshopokkal, az utolso harmat mondjuk nem ismerem, de az elso harom megbizhato, az tuti.

2021. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát minden ami kell kutyának.De főleg felszerelések,játékok.
2021. jan. 15. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Én a zooplust támogatom. Ha minden felszerelést egy helyen akarsz beszerezni, akkor miért baj, hogy 7k felett lehet csak rendelni?

Biztos vagyok benne, hogy 10 ezer forint alatt nem lesz a rendelés összege.

2021. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Zooplus, petissimo.

A Fera se rossz, de ott gyakran nem tájékoztatnak a csomag hollétéről, illetve több idő mire megérkezik, mint a Zooplusról vagy a Petissimoról.

2021. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez attól függ, hogy mit akarok rendelni. Nekem kutya mellett nimfapapagájom és halam is van, meg nano akvárium. Ha nem csak a kutyának akarok rendelni, onnan rendelek, ahol a többinek is tudok, ami kell. A Zooplus jó, de akvarista termékeik nincsenek, az Okosgazdin van madaras és akvarista termék is, világítást pl onnan rendeltem.

Gyógykészítmények viszont a Vetplusban vannak inkább nagyobb választékban, mondjuk utazáshoz gyógynövényes nyugibogyó vagy probiotikum kutyának.

Játékok a Kütyübazáron és hasonló oldalakon is vannak jók jó árban állatoknak.

2021. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!