Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az udvaromba befészkelte...

Az udvaromba befészkelte magát egy nagy, barátságtalannak tűnő kutya. Én rettegek, ki se merek menni. Kit kell ilyen esetben hívni?

Figyelt kérdés
Rendőrt? Gyepmestert? Ha megpróbálok kimenni, morog és a fogait villogtatja. Még sose láttam, nem környékbeli lehet.

2021. jan. 28. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit intéztél?

Vagy azóta is bent kuksolsz?

2021. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem kellett a gyepmester, áthívtam a szomszédot, aki kitessékelte az utcára. Kutyafóbiás vagyok, én a közelükbe se merek menni.
2021. jan. 28. 13:46
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Az jó, hátha elüti valaki. Azért annyi jóérzés lehetett volna benned, hogy felhívsz pár szervezetet...
2021. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Zseniálisak vagytok, egy telefont, néhány fotót meg egy posztot nem ért meg a Facebookra? Mégse egy aligátor látogatott meg a hátán egy éhes pumával...
2021. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!