Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Előtte legyen a kaja egész...

Előtte legyen a kaja egész nap, vagy ne legyen előtte?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért?


Ha nem, akkor miért?


2021. febr. 2. 21:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, az adaggal nincs gond. 60 g-ot kap reggel és 60g-ot este, ha eszik, akkor az egészet megeszi, de van, hogy bejövünk reggel, odarakom elé megvárja, megszagolja és elfut játszani :D
2021. febr. 3. 10:16
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Akkor csak szimplán nem éhes. Elveszem a reggeli 60 grammot, este megkapja a 60 grammot. Nem 120-at! Következő nap 60 gramm reggel, eszik annyit amennyit, este 60 gramm. Ha reggel nem ette meg mindet akkor kipótolod a következő reggelre 60grammra. Ennyi.
2021. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha nem eszi akkor este 120at kap. Ez miert baj ?
2021. febr. 3. 12:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Én előtte hagyom a kaját, de ha nem eszi meg a következő étkezésig, akkor nem kap többletet hozzá. Ha éhes, megeszi, ha beteg, vagy rossz a kaja (ilyen is lehet, hívtak már vissza kutyakaját), akkor nem fogja megenni. Sokáig nem fog koplalni, ha egészséges és a kajával sincs gond, csak próbálkozik. Ha sokáig koplal, nézz utána, nincs-e gond azzal a táppal, ha ez nem játszik, lehet a kutya beteg, és akkor állatorvos. Egyébként kipróbálhatod azt is, hogy csökkented az adagját, vagy ha mondjuk reggel kevesebbet eszik, akkor reggel kevesebbet adsz, este többet, tehát nem egyenlő arányban osztod el. Én sem bírok reggelire sokat enni, kutyáknál is lehet ilyen.
2021. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert így soha nem fogja megenni. 60 gramm az esti adag, nem 120. Bezabál este 120 grammot, persze hogy nem kell neki reggel még 60 gramm... 1 adag 60 gramm, ha este van ha reggel. Ha esetleg 1 teljes napig nem enne akkor másnap 180 grammot dobnál elé?
2021. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Volt már ilyen, hogy nem evett egész nap, de akkor is 120-at kapott csak...É


Köszi, ezt nem tudtam, akkor innentől, ha nem eszi a reggeli adagot, akkor este is 60g-ot kap csak.

2021. febr. 3. 12:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!