Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tetszik nektek az agár?

Tetszik nektek az agár?

Figyelt kérdés
Sovány test, hosszú orr stb?

#Agár szerű kutyák
2021. febr. 7. 20:05
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
nekem sem nagyon tetszik, de kinek mi
2021. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon tetszenek, régóta szemezek velük, ha lehetőségem lesz rá biztosan fogok örökbefogadni egyet. A kedvenceim a kis olasz agár, orosz agár és persze a magyar agár. Bár nem hiszem, hogy kis olaszom valaha lesz, mivel mentett párti vagyok, a másik kettőre még van esélyem. Csak a behívhatóságuk nem tetszik annyira, hiszen ha vadat látnak, volt nincs. De akkor így majd marad a pórázas közlekedés.
2021. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
25%

tököm fog válaszolni az ilyen kretének kérdéseire.

pontozd le anyádat, ő is elég nagyot hibázott

2021. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha az első le lett pontozva, én is le leszek. Szerintem csúnya kutya fajta, nekem betegesnek tűnnek a vékony testükkel, habár náluk ez a normális. Ettől függtlenül nem érdekel ha másoknak tetszik. Ezért nem értem miért kell lepontozni.
2021. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép és okos kutyák. Az én szememnek kicsit sovány az ő normál testalkatuk, dehát ilyenek. Az ismerőseim között többnek is van különféle agárja és bár határozottan kell nevelni őket, nagyon jófej családi kutyák.

Kedvencem az orosz agár a bozontos bundájával.

2021. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Az agár nekem túl nagy, de a whippet nagyon tetszik. Egyébként nem találom szépnek, inkább mókás a kinézete. Olyan "annyira ronda, hogy már szép" kategória. De elsősorban a jelleme tetszik,én pont az ilyen önállóbb, macskaszerűbb kutyákat szeretem, a goldent meg a border colliet meg, hiába szépek, nem bírom elviselni, nekem ők irritálóak viselkedésre.
2021. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

lepontoztalak titeket!

essetek össze

2021. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem pont az jön be hogy auschwitzi alultáplált démon kinézetük van,nem evilágiak az biztos. Tuti lesz egy whipetem majd.
2021. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Kérdésed olyan jellegű, mintha azt kérdeznéd, hogy tetszik-e nekem Morgan Freeman. Határozott válaszom: NEM. Ez betudható annak, hogy én nem afro vagyok. Ugyanakkor, ha a mérleg másik nyelvére helyezzük Morgan Freeman által nyújtott filmbeli alakításait, úgy azt mondom, hogy IGEN, kedvelem, sőt tetszik, amit a teljesítményével nyújt, közvetít.

Ergo, tegyük egyértelművé a kérdésünk lényegét. Miért kérdezzük azt, hogy tetszik-e nekünk az agár?

Nekem az agár, mint KUTYA, tetszik. Szép, elegáns a külleme. Határozott nevelés mellett szófogadó, családbarát, ember-centrikus kutya. Tudom, melyek az agár kimagasló fizikális adottságai, melyek a benső tulajdonságaiból eredő, gazdája iránt irányuló kiválóságai. Mindezek ellenére nem tartanék egy agárt.

Konklúzió: Az agár szerintem egy szép és jó kutya lehet, de nekem soha nem kellene.

2021. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, főleg az orosz és a perzsa agár.
2021. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!