Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kinti kutya a kertbe végzi...

A kinti kutya a kertbe végzi a dolgát?

Figyelt kérdés
Szóval akik kint tartják a kutyájukat minden nap körbemennek és összeszedik? És mi van a pisisvel, nincs nagyon megviselve a növényzet emiatt?

2021. febr. 9. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van hogy be van tanítva hova végzi a dolgát.Ugye néha-néha azért más hova is pottyan azt felszedjük.
2021. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megvannak a kedvenc, felreeso helyei. A bejarathoz egyaltalan nem kakil, elmegy hatrebb. Egyszer sikerult a sziklakert tetejere is, sajnos nem kaptam rajta, hogy leszidhassam, utana meg mar ugyis felesleges, de ez az egy baleset volt eddig.

Ha nem is naponta de 2-3 naponta szedem igy télen, amikor jo ido van es sokat vagyunk kint, akkor persze minden nap, akar tobbszor is.

2021. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A hím kutyák szoktak direkt fára pisilni, azzal volt már gondunk. A nőstényeink random ponton pisilnek a fűbe. A kutyakakit összeszedjük, de főleg egy helyre szoktak piszkítani.
2021. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Általában ugyanoda végzi a dolgát. Minden nap egyszer (max kétszer) összeszedem az aznapi adagot.


Pisi ugyanez, sokszor ugyanoda végzi, így ott sárgásabb a fű, de engem nem zavar (szuka).

2021. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagy kertünk van, heti 2x szedem csak a kakit a három kutya után, bár sokszor szerencsém van és kiexportálják az erdőbe, amikor sétálunk :)
2021. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy összeszedjük.:) Ti viszont hova dobjátok/gyűjtitek? Nekem szerencsém van ebből a szempontból, mert a hátsó szomszéd telek egy elhagyatott gaztelep és ott van egy nagy fa a kerítésünkhöz közel. Én azt szoktam "trágyázni" vele. De többször eszembe jutott már, hogyha nem lenne ilyen lehetőségem, illetve akiknek nincs, azok a szemetes zsákba dobják? Nekem is lehet, hogy majd más módot kellene választanom, nem tudom mennyi idő alatt bomlik le, lehet egy jó kis trágyabűzt alapoztam eddig.:) Szerintetek?

Vizelet eddig nem tett kárt a növényekben, mert még kiskutya. Állítólag az ivaros kanok vizelete mindent kipusztít, hát azért remélem, hogy ez nem így lesz.

2021. febr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Általában nálam ugyanoda végzi a dolgát, így amikor látom, akkor összeszedem egy zacsiba és kidobom a kukába.


Nálunk gyep van mindenhol, meg néhány növény, nem tett kárt semmiben a kutyapisi.

2021. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem mindennap, de úgy 3-4 naponta szedjük össze és megy a kukába. Amúgy kerti kutya is kb. ugyanoda csinálja, teraszra, út közepére sosem. Volt, hogy beástuk, de amúgy nem jó trágya, sőt...

Pisi nem zavar, nem látszik meg, hogy kárt tenne bármiben.

2021. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kerttiszták, úgyhogy nem szedek kakit az udvarról. Séta alatt letudják.
2021. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kolléganőm minden reggel össze szedi,vagy éppen látja,hogy kakil valamelyik és kint van az udvaron rögtön össze szedni.

Nyáron,hogy sokáig van világos akkor reggel meg munka után is körül néz és össze szedi.


De az összes kertes házi ismerős napi szinten szedi vagy pedig kert tiszták a kutyák :)


3-4 naponta?? fúújj... Mennyi szar lehet már ott.


Én lakásban lakok,de én is úgy gondolom,hogy napi szinten felkéne szedni a kakit.

2021. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!