Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tartanak olyanok kutyát...

Miért tartanak olyanok kutyát akik nem képesek normálisan etetni?

Figyelt kérdés

Mármint gondolok azokra akik házi moslékot adnak, vagy netán össze mixelnek minden szart mondván a kutyának jó lesz, esetleg ilyen bolti chappi meg társaival etetnek.

Tudom hogy nem mindenkinek van pénze hogy normális tápot vagy barfot/preyt biztosítson, vagy jó minőségűt főzőn tudatosan. De ha nem tudják nekik biztosítani minek tartanak kutyát?

Miért felelőtlenek ennyire az emberek, és kezelik tárgyként a kutyát?



2021. febr. 10. 22:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
49%
Mert sok az ostoba, korlátolt ember, akik azt mondják hogy "há' de régen is moslékon éltek a kutyák, oszt mégse' haltak ki".
2021. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
34%
há' de régen is moslékon éltek a kutyák, oszt mégse' haltak ki
2021. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%

Mert nem tudják hogy az nem jó a kutyának. De ettől nem gonoszak csak tudatlanok egyébként.

Nem lehet betiltani emiatt nekik az állattartást. De pl a mélyszegénységű családokat nézd meg, hány gyerekük van a putriba. Egyszerűen nem fogja fel hogy mi van körülötte.

2021. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%
Sokban hozzá járulnak például a reklámok. Mit látsz a tévében? Chappi és társai tápokat reklámozzák ezerrel, hogy az milyen jó és egészséges a kutyának. Az ember sem nézi meg az ember kaják összetevőit, akkor a kutyatápét se fogja. Hidd el, aki ilyen kajával etet, nagyrészt nem is tudja, milyen kevés a hústartalma és mennyire szemét táp.
2021. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
31%
Még jó hogy nem ti döntitek el hogy ki mivel etesse a kutyáját.Mindig van egy baromi okos tinicsaj aki 2 hónapja kapta yorkikát és baromi nagy szakértő lett.Nyilván te is ilyen csaj vagy,a stílusból itélve...
2021. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Bocsánat kedves #5 nem tini kiscsaj vagyok és nem yorkim van hanem pulim, akit tudatosan etetek (barf) és foglalkozok vele magas szinten. Előtte éveken keresztül volt kutyám...
2021. febr. 10. 22:42
 7/36 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy oké tudatlanok de nem az a minimum hogy kutyatartás előtt (vagy bármilyen más állat tartása előtt) utána nézek hogy mi kell egy kutyának, vagy hogy mi a jó?
2021. febr. 10. 22:44
 8/36 anonim ***** válasza:
26%

"De ha nem tudják nekik biztosítani minek tartanak kutyát?"

Aki nem eteti kaviárral a gyerekét, az ne is vállaljon gyereket?

Nézd meg a világon hány éhező gyerek és felnőtt van. Tényleg az a legnagyobb bajod a világgal, hogy bizonyos kutyák szar kaját esznek? Még így is elélnek 15 évig is, nem úgy, mint egy éhező kisgyerek. A szar kaja is jobb, mint a semmi. Attól, hogy valaki nem tudja a kutyát kiváló minőségű kajával etetni, még sokkal jobban szeretheti a kutyáját, mint aki meg tudja magának engedni a drága tápokat.

2021. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
49%
És míért zavar hogy én odaadom a tegnapi rántotthúst bundásnak???
2021. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
28%
Jahh mert nem a jól csengő Barf etetés??
2021. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!