Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 éves kutyám újabban...

A 3 éves kutyám újabban nagyon furcsán viselkedik. Tapasztaltatok esetleg hasonlót?

Figyelt kérdés
Az utóbbi héten Berni Pásztor kutyám, Bella szokatlanul kezdett el viselkedni. Nem hajlandó nélkülünk egy percet sem eltölteni, folyamatosan vonyít, sír és remeg, ha nem engedjük be hozzánk. Volt egy műtétje nemrégiben, lehet hogy az időjárás rémíti meg? Arra is gyanakszom, hogy esetleg a szomszédok csináltak vele valamit… Teljesen tanácstalan vagyok, aki hasonlót tapasztalt, kérem írja meg a történteket!

2021. febr. 11. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ez szeparációs szorongás lesz szerintem.
2021. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak egyre komolyabb lesz a kutyatok, egyre jobban kotodik ... mar nem szelburdi taknyos, hogy minden elvonja a figyelmet ... egyre jobban kell neki, hogy erezze ti vagytok a csaladja. Kezd felnoni a kutyus ... ennyi az egesz :)
2021. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Engedd be mindenkepp. A szomszedok szemetkednek vele!!!
2021. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Berni pasztorral nem szoktak szemetkedni ... valahogy ez a fajta kutya nem ilyeneket hoz ki az emberbol ... erre en nem gondolnek. Berni pasztor jofej kutya, baratsagos kinezetu ... eszembe sem jutna csesztetni (ezert erre nem is gondolnek).


Bar a fene tudja milyen tirpak a szomszedod :)))

2021. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!
2021. febr. 11. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!