Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Walameik nap gondolkoztam...

Walameik nap gondolkoztam rajta hogy leborotválom a kutyámat. Lesz walami baja? ,

Figyelt kérdés

Éppen az egyik nap gondolkoztam rajta hogy lesz-e valami baja a kutyusomnak ha leborotválom a bundáját..

És érdekelne h nem lextőle kiütéses v valami?XD


2010. aug. 17. 00:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
állatkínzó!
2010. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Bozsikrisz ***** válasza:
83%

Nem állatkínzó, hanem hülye:D

Szerinted egy normális ember levágná a kutyája szőrét, csak azért, mert zavarja, hogy a kutyák szőrösek.

Az nem zavar, hogy minden embernek két lába van? Kuriózum lennél egy lábbal, szerintem azt is csapd le, utána mehet a kutyád szőre.

2010. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
74%
Jézusom!!! Ez nagyon durva milyen fajta kutyát akarsz??? Mért nem veszel kínai meztelen kutyát ha annyira zavar a bundája???
2010. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Egy ekkora s...fejnek maximum plüsskutya való. Tuti egy kis hülye gyerek vagy. Anyádék úgy se engednek még a kutya közelébe se :D

Ne borotvált le a szőrét. Azt a természet azért csinálta, mert szüksége van rá. Nyáron hűt, télen fűt, vízhatlanná teszi a testüket. Ha levágod, leég a bőre, ő esetleg ugyanúgy bőrrákot kaphat, mint akár te. És most már augusztus közepe van, nemsokára jönnek a hidegebb idők, addig nem biztos, hogy kellő bundát tud növeszteni. Akkor mit csinálsz, felöltözteted?

Ha máskor valamivel rövidebbre akarod vágni a szőrét, tedd meg júniusban.

2010. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Jesszusom ekkora b*rmot hogy lehetsz ilyen h*lye.remélem nem vagy tíznél idősebb azt se tod mi az a szorzás.
2010. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha kínai kopax kutyát wettél wolna az nem lenne xőrös :)))

Szerencsétlen...

2010. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

XDXDXD..

Am nemakarom leborotválni csak eszembejutott h lex-e walami baja xD:P

Azért ennyire hüje nemvagyok-.-"

2010. aug. 17. 16:00
 18/26 anonim ***** válasza:
Biztos? En nem vagyok benne biztos.
2010. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Most már én sem.



>.< Csak hülyülök.:D

2010. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Először is: Tanulj meg helyesen írni!

(pl: "walameik" ... ilyen szó nem létezik. Szerintem te erre gondoltál: "Valamelyik".)


Másodszor: Ez, hogy le akarod borotválni a kutyádat, ez egy szinten van azzal, hogy kiszúrod a saját szemed egy késsel.


Szerintem két lehetőség van.

Az első: Feltűnési viszketegséged van, és annyira nem bírsz magaddal, hogy provokatív kérdéseket írsz mások megbotránkoztatására.

A második: Nem vagy beszámítható.


Én az elsőre tippelnék.


Nagyképű vagy! Sajnálom édesanyádat, hogy nap, mint nap azzal kell szembe néznie, hogy egy utolsó sz*rdarab gyereket szült.


Ha egy percre is leszállnál a magas lóról,talán te magad is megsajnálnád szegény kutyádat, hogy ilyen gazdája van.

És a legborzasztóbb az, hogy Ő így is, a hülyeségeiddel, a provokatív, meggondolatlan, idióta viselkedéseddel együtt is az életét kockáztatná érted, mert SZERET.

2010. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!