Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestűvel barfozni?

Kistestűvel barfozni?

Figyelt kérdés

Van egy elméleti papillonom. A kennel már meg van, beszéltem a tenyésztővel, és nyárra tervez almot. Ő táppal etet, nem ugrik be hogy Acana vagy Josera, de az egyik:D

Eleinte én is ezzel szerettem volna folytatni, de meggyőztek a Barfról (vagy preyről). Rengeteg ellenérzésem van, de a legjobbat szeretném a kutyámnak, nem véletlen vártam rá éveket. A Barf mégis új. Lehet vele etetni kistestűeket is? Sose volt kistestű kutyám, és egy embert sem ismerek aki kistestűt etet nyersen. Illetve keresgéltem, de nem találtam még kész étrendeket. Facebookos csoportokhoz már kértem felvételt, de még nem kaptam. Mik a legfontosabb dolgok amik kellhetnek neki? Három hónapos kortól lehet már barfozni, igaz? Ő lesz az első agilitys kutyám, tehát elég sportosnak mondanám. Zöldkagyló/vitaminok stb..? Én tényleg próbáltam utána nézni de már elvesztem.



2021. febr. 17. 00:09
A kérdező szavazást indított:
Nem érdemes kistestűvel barfozni (vagy prey)
Érdemes kistestűvel barfozni (vagy prey)
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem a kutya méretétől függ hogy érdemes-e
2021. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan. Jó ötlet.
2021. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Persze hogy lehet, még csivavák is tudnak nyersezni :)

Ajánlom a barfshop.hu-t ott van egy pdf fájl az alapokról. Természetesen lehet három hónapos kortól barfozni, mi is akkor kezdtük.

Az étrendet készen nem fogsz találni, magad kell elkészítened de a fent említett fájlal illetve az egyik barfos csoport (barf elvek az alapoktól (vagy valami hasonló a neve)) fájlával gyerekjáték

2021. febr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy lehet, van olyan ismerősöm, aki két yorkival nyersezik. :)

Annyi, hogy nyilván kisebb adagokkal kell számolni.

A barfshop.hu-s pdf-et én is ajánlom, nekem is az adta a stabil alapokat.

2021. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Mást is zaklat S. Nikolas Nick? XD
2021. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Somogyi Ági ***** válasza:
100%

4,3 kgos bichonnal 6,5 éve nyersezek ✌️

A barátnőim közt van nyerses csivi, és több Yorki.


A Barf jó döntés.


Egrszseges kutya mindent felvesz a húsból

Ha sokat mozogtok ízületi kiegészítő támogatás nem árt.


Zöld kagyló (fontos a kezelése, csak a 100% hideg jarasos a magas GAG tartalmú)

[link]


Vagy Joint Aid

[link]

2021. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!