Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igaz a boxerekrol?

Ez igaz a boxerekrol?

Figyelt kérdés
Igaz hogy annyira túlpöröghetnek hogy leáll a szívük? Az enyém nagyon rohangalos van, hogy percekig rohan körbe korbe mint a nyulak teljes gázzal, van hogy fel is szántja a rétet.
2021. febr. 17. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
az enyem is mindig porgott de nem lett tole semmi baja...neha auert mikor lattam hogy nagyon liheg probaltam lenyugtatni. szivbetegseg jellemzo a fajtara de szerintem hogy csak ugy random lealljon a szive a rohangalastol az hulyeseg...de azert vigyazz ne farassza ki magat annyira allandoan, nagyon bele tudnak feledkezni a dolgokba
2021. febr. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
A boxerekre gyakori az öröklött szívprobléma. Ebben az esetben igen, igaz rá. De ezt szűréssel ki tudod zárni.
2021. febr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!