Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni akkor,ha...

Mit lehet tenni akkor,ha depis a kutyus?

Figyelt kérdés

Nagyon sajnálom,úgy 3 éves azt hiszem,mamáméknál van,palotapincsi keverék,de pár hónapja meghalt az apukája (ő 2 házzal odébb volt),tegnap pedig mamámék megtalálták holtan az anyát (ő mindig vele volt),és most szószerint maga alatt van,viszont 18 évem alatt nem voltam ilyen helyzetben kutyával,és nagyon rossz ezt látni. (Még az elején volt egy tesója a kicsinek,ő sajnos baleset miatt hamar meghalt de szerintem mivel ő volt,így az anya azért nem gyászolt feltűnően)


Mindig szereti ha simogatják,nagyon emberkedvelő,szeretett szórakozni (főleg ha az anyja ott volt mert féltékenykedtek egymásra az osztozkodás miatt😂) de most én is magamhoz próbáltam hívni és inkább arrébb döcögött,majd feküdt tovább a földön.


2021. febr. 18. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Esetleg szerezni neki egy társat? Akár az is lehet, hogy elviszitek a menhelyre és ha ott lesz egy kutya akivel jól kijönn akkor azt hazavihetitek. Sok törődés kell neki de a legjobb egy másik kutya barát
2021. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Törődni vele, sokat, nem kicsapni az udvarra, mint egy vadat.
2021. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves volt az anyja? Lehet nem ártana egy boncolás, mert pl, ha 2 évesen szülte, akkor csak 5 volt, ami nagyon fiatal, lehet, hogy valami mérgezésbe halt bele, amihez, ha hozzátesszük, hogy az "apa" is pár hónapja ment el, elég nagy az esélye, hogy valami beteg állat így éli ki a vágyait...


Amúgy meg foglalkozzatok vele, simogassátok, vonjátok el a figyelmét.

2021. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fiatalon szült,biztosan valami mérgezés volt,mert eléggé csavargós volt ő is és egy faluban meg hát sok az idős,sokan raknak ki ilyen-olyan mérget és tuti megevett valamit,ha csak nem olyan állatot amiben már volt méreg😕

Köszönöm itt a véleményeket!!

2021. febr. 18. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, akkor dokihoz kellene vinni a kutyát, lehet ő is kapott a méregből, azért van rosszul, nem a depresszió miatt...

Az privát felfedezőutakat pedig meg kellene akadályozni(ha ő is csavarog), ha fontos nektek a kutya.

2021. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Azért milyen felelőtlen féreg emberek vannak... Szaporít, pláne fiatalon elleti a kutyát, hagyja szökni, hagyja, hogy elüsse autó és még orvoshoz sem viszi el, ha gond van.

Szerencsétlennek nem tudok mást kívánni, csak jobb gazdát. Ami persze nem lesz. Mert az ilyenek foggal-körömmel ragaszkodnak ahhoz, hogy továbbra is ilyen undorítóan tartsanak állatot.

2021. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!