Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Világító kutyanyakörv?

Világító kutyanyakörv?

Figyelt kérdés

Kutyának szeretnék világító nyakörvet, vagy egy kis lámpát a nyakörvre.

Nem akarok drágát, mivel még kölyök, és mikor megnő, akkor amúgyis egy tölthető nyakörvet kap majd. (Nyak kerülete 25cm)

Tudtok ajánlani valamit?



#kutya #kölyök #nyakörv #Világítónyakörv
2021. febr. 23. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi wishről rendeltük. De egy másik oldalon 1000-2000 körül volt.

[link]

2021. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Wisheset ne! Én is anno próbáltam, de nem jött be, folyamatosan kikapcsol, ahogy mozog a kutya.


Fressnapfban van 1000 forint körül, ilyen korong alakú (bocsi, a márkát nem tudom) rózsaszín, kék, zöld, narancs, sárga színekben kapható. Vízálló, elemmel tölthető, tökéletesen működik. Ezt ajánlanám.

2021. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mi biciklilámpát használunk, ilyen pici, szilikonos burokban lévőt, azt rakom a hámjaikra, kb 500 ft egy piros és egy fehér.
2021. febr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Álateledel boltokban lehet kapni, nem drágamott érdemes megnézni
2021. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is állateledelesnél vettem USB-set nem is olcsón, 1 évet bírt. Most a Wishről rendeltem, nekem eddig nincs vele bajom. De ha nem bírja, akkor így is negyedàron vettem mint az előzőt, szóval akkor majd veszek egy másikat.


Nektek egyébként melyik fajta van és mióta használjátok?

2021. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!