Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 7 hónapos huskynál normáli...

Egy 7 hónapos huskynál normális hogy sokat alszik napközbe és kevesebbett eszik néha ? Mármint néha nem eszi meg a kaját néha meg igen

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális, van mikor nem éhes
2021. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:
76%
A méretének, korának megfelelő típusú és mennyiségű tápot kap? Mert én az én kutyámat otthagyni kaját még 10 év alatt nem láttam. :D A sok "alvás" normális. A kutyák alapesetben sokat alszanak, ha nincs semmi ami zavarná őket, nem éhesek, nem szomjasak, nincs semmi ami felkelti az érdeklődésüket és mondjuk kölyökként éppen nem akarnak játszani akkor alszanak. Pontosabban fekszenek és valahol az alvás és az ébrenlét határán lődörögnek, kvázi szíesztáznak. :D Mert ugye mikor ilyenkor oda mész akkor kapcsol a kutya és egyből élénk lesz. Habár az enyémet mély alvásból is fel lehet kelteni azzal, hogy szólsz neki. [Mély alvás alatt itt az éjszakai álmában farkasnak képzeli magát úgyhogy megtanít vonyítani és közben még fut is mellé esetét értem. :D Abból is felébred a nevére. Pedig ha szimplán elmész mellette és belerúgsz a falba és qrva anyázol egyet akkor meg se moccan, még akkor sem feltétlenül ha ő arrébb mászott éjszaka úgyhogy kb felbuksz benne a sötétben. :D ]
2021. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!