Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbüntethetnek ha a kutyámon...

Megbüntethetnek ha a kutyámon Police vagy K9 felirat van?

Figyelt kérdés

Úgy tudom nem hordhatsz pl rendőr vagy katona egyenruhát közterületen, ha nem vagy az, illetve az autódon se lehet police stb felirat.

Na most, ez kutyára is vonatkozik?



2021. febr. 27. 21:45
 1/6 Metionin ***** válasza:
92%
Nem. A rendőrkutyának más hámja van mint ami boltban kapható. A k9 meg önmagában semmi, hiszem van Julius K9 márka is ami rá van írva pl. a hámra.
2021. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Te biztos valami turbó "Kutyám, Jerry Lee"-fanatikus vagy. 😄
2021. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

K9 = Canine (kutya) :) Én pl. tervezek "K9 on board" matricát vásárolni a kocsimra, bárki megteheti ezt.


"Police" felirat nem tudom miért menő, rakhatsz rá olyan feliratot, de mondjuk egy személyvédő kutyára a "bodyguard" vagy "protection dog" jobban illene, ha már ennél a sémánál akarsz maradni.

K9 felirat alapból van a Julius K9 hámokon, szóval pláne nincs vele probléma.

2021. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En lattam mar CIA, FBI, sot TEK feliratu kiskabatokat is kutyaknak, nyugodtan adhatsz ilyet a kutyadra :D
2021. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Well, a macskámnak is K9 feliratú hámja van. :P
2021. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntethetnek meg, inkább csak komikus.
2021. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!