Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az lehetséges hogy ha nem...

Az lehetséges hogy ha nem vemhes a kutyus akkor is legyen neki teje?

Figyelt kérdés
Májusban tüzelt ugy hogy biztosan nem vemhes mert akkor már leellett volna,na meg aztán a hasa sem nagy,de amikor megnyomtam egy kicsit az emlőjét akkor jött belőle egy kis tej.Lehetséges ez?
2010. aug. 18. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, lehetséges, ezt hívják úgy, hogy álvemhesség. [link]
2010. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás, mert Rákos lehet ettől!
2010. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet bizony, álvemhes.

Általában a tüzelést követően 2 hónappal jelentkezik, amikor valójában ellenie kellene, ha fedeztetve lett volna.

Az én kutyusom is volt álvemhes tavaly. Amint minden tünet elmúlt, vittem azonnal ivartalaníttatni.

Ne kockáztasd, hogy emlőrákja legyen:(

És ha egy kutya egyszer álvemhes, akkor minden bizonnyal a következő tüzelés után is az lesz.

2010. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az én szukámnak minden tüzelési időszak után van teje, de még sohasem voltak kicsinyei. Van is neki egy dudora, de a doki (több dokinál is voltam!) azt mondta, jóindulatú, nem fog nőni, nem szabad macerálni, mert akkor fog elrákosodni.
2010. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Voltak már kiskutyái és azért is nem szeretném ivartalanitatni mert még be szeretnénk pároztatni.
2010. aug. 19. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!