Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyakori, hogy egy szem kiskuty...

Gyakori, hogy egy szem kiskutya/kiscica van kidobva, nem pedig egy alomnyi pici?

Figyelt kérdés

Már negyedszer járok így, először egy kiskutya, majd 2* cica, most megint egy kiskutya.

Mind 4-6 hetes.


2021. márc. 6. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagy o maradt eletben egyedul, vagy a tobbit sikerult eladnia, elajandekoznia. Vagy talan ott a tobbi is, csak elcsatangoltak valahova.
2021. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik bezárt zacskóban vagy dobozban volt, egyes egyedül.
2021. márc. 6. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos, van mikor az az egy maradt, nem tudta eladni, elajándékozni vagy beteg a kicsi... az ilyen embereket akik így kidobják őket, úgy megkínoznám hogy annál jobban életükbe nem szenvednének
2021. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első kölyöknek el volt törve a farka, de mivel egy 1*ű keverék, nem hiszem, hogy emiatt kidobják, hacsak nem emiatt nem kellett senkinek.

A két cica elég beteges, de szerintem a korai elválasztás miatt gyenge az immunrendszerük, szóval ha nem dobják ki őket, akkor velük sem lett volna gond.

Ez a mostani kiskutya még nem tudom, most nemrég szedtem össze, vagyis az első talált kutyus találta, a sétánk során.

2021. márc. 6. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Befogadod a masodikat is? 😊
2021. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet 🙂
2021. márc. 6. 12:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!