Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatápból ha sokat veszek,...

Kutyatápból ha sokat veszek, felbontom, otthagyom, meg tud romlani? esetleg szinte bármeddig eláll?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 05:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha száraz kutyatápról van szó, nos azokban is szokott lenni olyan 10% nedvesség, ez pedig ki tud száradnak, ha levegő éri huzamosabb ideig.
2021. márc. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az mennyi idő?

mennyi ideig fogyasztható felbontás után?


hónapokról lenne szó

2021. márc. 7. 06:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy kiszerelésben veszem, de tartok meg korábbi visszazárható dobozt, és 2-3 felé szétosztom.
2021. márc. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2# 6-8 hónapig biztos jó. Vizes permetezővel nedvesítsd át, de csak kisebb adagokat vegyél ki a zsákból, tedd egy kisebb zacskóba, nedvesítsd és hagyd állni fél napot hogy egyenletesen megszívja magát. Utána add csak a kutyusnak.
2021. márc. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vissza kell hajtani a zsákot, kinyomni a levegőt belőle és lehet venni olyan nagy zsákcsipeszt azzal összefogod.

Az olcsó tápok nem nagyon mennek tönkre, nagyon nincs is benne minek. A drágábbaknak szokása, nálam már többször is megromlottak a nyári melegben hiába zártam be, az utolsó pár kiló megavasodott és büdös lett, kicsapódott belőle a ragacsos zsír.

2021. márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben mikor még tápoztunk és sokat vettem azt csináltam hogy egy kisebb dobozba kiszedtem (kb 1 hétnyi fért el benne) a többit a táp lezárójánál lezártam így egyszer sem romlott meg
2021. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az állatorvosunk szerint ha sokáig áll a felbontott száraztáp, egy vékony, akár észrevehetetlen penészréteg keletkezhet a felületén. Ezért otthonra a kis kiszerelésû tápokat javasolta. Azt mondta, a nagy kiszerelés tenyésztôknek és menhelyeknek való, ahol sok az állat, és hamar el tudják használni. Mikor mondtuk, hogy sajnos már megvettünk egy 10 kilós zsákkal otthonra, azt jvasolta, hogy, az elsô felnyitásnál egy tiszta kanállal mindenképp porciózzuk át kisebb zárható zacskókba, nyomkodjuk ki a levegôt amennyire tudjuk, és úgy tároljuk, mindig csak egyet felbontva.
2021. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#8. Ez viszonylag jó megoldás lehet, amit alább írtál, mi is valahogy így csináljuk... De a kis kiszerelésre arra rámenne a gatyánk is.

A legkisebb kiszerelés esetén 4 ezer forintba kerül kilónként, legnagyobb kiszerelés esetén pedig csak 1500 forint, per kiló.

2021. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!