Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a jó egy csivavában?

Mi a jó egy csivavában?

Figyelt kérdés

Miért jó tartani?

Mit lát bennük a gazdi, amit más ember nem?


2021. márc. 8. 22:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%

Cuki,tetszik a temperamentuma, nem hiszem, hogy abszolút mindegyik agresszív lenne.

Milyen konfliktusod támadt azzal a szegény kutyával?😢

2021. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
18%

Mi a jo benne?

Hat gyakorlatilag semmi...

2021. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%

Társ kutya, keveset eszik, nincs nagy mozgásigénye, elegendő neki a lakás, lehet öltöztetni, stb. Nem mindegyik agresszív, amelyik az, annak a gazdája nem határozott,nem veszik figyelembe, hogy a kis testben ugyanolyan kutya lélek van mint egy nagyban.

(Nagy kutya párti vagyok, ezek nem elfogult gondolatok, amúgy szerintem se szépek)

2021. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor találtam kidobva egy 8 év körüli agyongyötört csivavát, amikor elvesztettem az öreg kiskutyámat.

Mi egymás támaszai voltunk, nekem nagyon jó társam volt.

Ő is egy kutya, aki szeretetet ad, ott van veled a legmélyebb pontokban.

Te cserébe kutyául bánsz vele, elmentek közösen sétálni, adsz neki finomat enni.

Szóval egy társ, aki miatt nem vagy teljesen elveszetten, egyedül.

2021. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Nekem semmi. Életemben 2x találkoztam csivavával, de nekem se cukinak, se aranyosak nem tűntek. Igazából a közelükbe se tudtam menni, mert annyira meg volt őrülve mindkettő. Ugattak, támadtak, reszkettek az idegtől.

A gyerek vállalás csoportban találkoztam egy kérdéssel ezzel kapcsolatban és érdekel, hogy mi visz rá valakit, hogy egy ilyen kutyáért rajongjon.

2021. márc. 8. 22:42
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Papagályt, nyuszit, sőtt még halat is tartanak kedvencnek emberek.


A szépség relatív és nem feltétlen idegbetegek. Nekem nem lesz ilyen kutyám, de talán az alacsony költségvetése és mozgásigénye miatt választják az emberek+kicsi és így talán olyan, mintha örök kölyök lenne.

2021. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sem a csivava a kedvenc fajtám. Nekem sem jön be a kisebbségi komplexusuk és küllemre sem az én ízlésemnek van kitalálva. De abban biztos vagyok, hogyha pár napot egy ilyen kutyussal töltenék, megszeretném. Én minden kutyát szeretek, van amelyik fajta kevésbé kedvenc, és inkább az emberekre haragszom, amiért ilyen idegrendszeri problémákkal küszködő kis ebet hoztak létre.


Kérdező, nem vagy Te igazán kutyabarát, ha ilyen undorral vélekedsz egyes fajtákról...

2021. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Sehol sem írtam, hogy kutyabarát vagyok (főleg nem csivavát barát), de nem is ez a lényeg.

Egyszerűen csak eszembe jutott egy kérdés és ebben a topikban tudják a legtöbben reálisan megválaszolni.

2021. márc. 8. 23:02
 9/48 anonim ***** válasza:
62%
#7 a kutyabarátság nem abban nyilvánul meg, hogy még azt a kutyát is szereti amitől küllemre "undorodik". Én a mopszokat nem tudom elviselni, nem is fogok tartani, sőt, rá se akarok nézni. De attól még nem fogok bele rúgni egy mopszba akit épp az utcán sétáltatnak, elfogadom hogy a gazdája szerint aranyos,és ilyen fajtára volt szüksége. Ettől függetlenül szeretem a kutyákat, és kettőnek vagyok boldog gazdája :)
2021. márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vagy kutyabarát egy kicsit sem, akkor mi alapján feltételezted azt, hogy egyet tudsz majd érteni a válaszokkal? Felesleges olyan dologról papolni, amit úgysem érthetsz meg.
2021. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!