Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafuttatóból való kiküldés??

Kutyafuttatóból való kiküldés??

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne a véleményetek erről a történetről.


Tehát nálunk csak egy kutyafuttató van, ahova azért sokan szoktak járni, de van egy banda akik szinte mjndennap lent vannak és eltöltenek a futiban 4-5órát is akár.

És mai napon lementünk a barátnőmmel 1-1kutyával ilyen öt órakor. Voltak a futiban mások, és kérték hogy még tudjanak maradni fél órát, mert a kutya nem szereti a társaságot. Ezt megértettük, ezért addig sétálgattunk. Visszamentünk fél óra múlva, és nem voltak ott tehát mi bementünk.

Egy tíz perc múlva jött az a banda akik várták hátha elmegyünk majs hozzánk szoltak, hogy mi így jöttünk öten és ha már így összeszervezték jönnének be. Magyarán elküldtek minket. Az én kutyám jól ismeri őket, a barátnőm kutyája meg egy szelid kis kutya. Nem értem miért nem jöttek be.

Hozzátenném tegnap ks lementünk de akkor is ott voltak, ezért hagytuk az egészet. Na ugye elakartak küldeni, köpni nyelni nem tudtam. Azt sem tudtam hogy mit mondjak, ezért fogtuk magunkat és elmentünk bármiféle játék/futkorászás nélkül.

Ti mit tettetek volna a helyemben, vagy mit tennétek ha újra megtörténne ez. Egyetértetek e azzal, hogy nekünk el kellet menni csak mert ők többen voltak?? Köszönöm ha végig olvastátok :))


2021. márc. 16. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Én megmondtam volna, hogy meg lehet próbálni összeismerkedtetni a kutyákat, de ha nem partnerek, akkor várniuk kell, mert ti is vártatok. Szervezzék máskorra vagy máshova a bandázást. Nem bérlik a futtatót gondolom, nincs több joguk hozzá mint nektek.
2021. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
be kell menni és pont. Nem kell foglalkozni velük.
2021. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Hát én már elsőre de mentem volna el a helyedben. Sehová sincs kiírva hogy csak bizonyos emberek használhatják a futit. Egyébként is jobb esetben ilyen helyre szocializálódni viszik a kutyákat.
2021. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
6%

En sajnos nem tudok tanacsot adni, mert nem is ertem a problemat. Ha en odamegyek valahova, nem kell elkuldenem senkit ... mar messzirol menekul mindenki :)))

Hatalmas kutyam van ... amikor megjelenunk, kiurul a kornyek ... pedig a kutyam cuki, csak nagyon-nagyon nagy.

2021. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%

4+


Ha Pesten vagy ... felolem tudunk idopontot egyeztetni ... mi odamegyunk es rendet teszunk a kornyeken :DDD

2021. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nekik is nagykutyusuk van, amstaff 5db, meg egy pincsi.

Gondoltam arra hogy mondom, de egyértelműen arra céloztak hogy egyedül szeretnének ott lenni. Amúgy meg annyit csinálna mindig hogy leülnek a padra es instaznak meg ilyenek...

2021. márc. 16. 18:58
 7/22 anonim ***** válasza:
96%

És nem értik az emberek mi bajom a futtatókkal :D hát többek között ez


Parkban mindenki el tud különülni, futtatóba meg elég ha megjelenik egy idióta kutya-gazda páros.


Én maradtam volna.

2021. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
5 amstaff bemelegitesnek is keves lenne ... komolyan szivesen segitek ha gondolod ... ha az en vezer kutyam nem lenne eleg, van meg ketto ugyan ilyen :))) Kozepazsiaiak mind ... es olyanok is!
2021. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Értem, hát ők tényleg mindennap lent vannak....tegnap meg szülinapi zsúr volt ott, mert az egyuk kutyának a szülinapja volt...
2021. márc. 16. 19:03
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Én alapjáraton nem szeretem a futtatókat. Pontosabban azt, ahogy az emberek az egészet kezelik.

A kutyákon kontroll nulla, figyelem nulla. Amikor kimegyek a kutyáimmal sétálni, akkor azért megyek ki, hogy minőségi időt tölthessek velük. Márpedig futtatóban csak az megy, hogy eleresztik a kutyákat, majd neki állnak a gazdák beszélni. Addig hadd futkossanak, bandázzanak az ebek. A kerotes pedig azért van, hogy még arra se kelljen figyelni, hogy elmegy-e a kutya, vagy sem. Ez már magában is gáz.

2021. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!