Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyamnak?

Mi lehet a baja a kutyamnak?

Figyelt kérdés
Üdv,2 napja vettük észre a 14 éves keverék kutyánkon hogy bizonytalanok a léptei és sokszor elesik, mimt aki szédül. Ha megrázza a fejét egyből elesik és ha pisilés közben 3 lábra áll akkor is elesik sajnos. Illetve oldalra fordítva tartja a fejét. Én vesztibuláris szindrómára tippelnék de nem vagyok orvos csak a tünetel alapján utánna olvastam. Sétálás közben dőlöngél és néha minthogyha nem tudná hogy térben hol van, kapkodja a tekintetét és oldalazva megy.
2021. márc. 16. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi lenne ha találgatás helyett iskolát végzett orvoshoz vinnéd? Megsúgom mi sem vagyunk orvosok.
2021. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy az amit te írtál, bár én nem tudom, nem olvastam utána. Viszont ha ugyanezt a kérdést felteszed egy állatorvosnak ő megtudja erősíteni a tipped vagy megcáfolni. :)


Vidd el egy dokihoz és minden kiderül, plusz ellátást is kap majd a kutyusod.

2021. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen ahogy tudok időpontot kérni elviszem állatorvoshoz. Csak gondoltam valakinek volt már ilyenbem tapasztalata. De most sem csalódtam az emberekben ugyanolyan bunkó lekezelő választ kaptam. Nem is értem, akkor miért szólsz hozzá?
2021. márc. 16. 21:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Az 1 es nek írtam
2021. márc. 16. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Azért kapsz bunkó választ, mert ha a tesód/édesanyád/vagy épp te lennél így h állandóan elesel és lathatóan szédülsz (ami baromi szar), akkor már egy orvos várójában vernéd a pultot h derítsék ki, mi a bajod.
2021. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Hátha más nem , az időpontig, akkor telefonon esetleg megkérdezheted.


Szerintem az is biztosabb mint egy itteni válasz, ha csak nem olyan ír akinek ilyen betegsége van a kutyájának, de még az se 100%.

2021. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
- Azért is kaphattál lekezelő választ, mert a leírásod alapján olyan mintha a netről diagnosztizáltad volna és akkor ennyi. Ha kiegészítetted azzal, hogy viszed állatorvoshoz csak addig szívesen olvasnál tapasztalatokról az megint más. Sajnos az írásos kommunikációnak vannak hátrányai, nem mindig derül ki a pontos szándék, ez esetben, hogy csak tapasztalatokról olvasnál, de természetesen mentek állatorvoshoz.
2021. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kiderült mi baja a kutyádnak? Hogy van?

2021. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!