Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan nyíregyházi,...

Van itt olyan nyíregyházi, aki nem tud hova járni a kutyájával, sétálni, játszani, szocializálni, más kutyák közé, akár kis, akár nagy termetű?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom hogy nincs.... :D
2010. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia én nem nyíregyházan lakom de nekem sincs hova járnom veluk.pedig szivesen futkároznának.en szlovákiában lakom egy kis faluban.es itt minden kertem nagy kutyák vannak.tehát ha sétálunk akkor mindehonnan ugatnak a kuyták es akkor az kutyám ránkat h oda akar menni es az nem séta mert a végin megfujtja magát.van itt focipája de ott érdekes kinézo alakok szoknak piáni meg cigini en oda nem merek menni.igaz nagy kertunk van de a kutyáknak mas kutyákkal is találkozniuk kéne
2010. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi,kicsit megkésett a válasz,de:igen,van:)7 éves erdélyi kopó jellegű,ivartalanított kan kutyusom van.Más kutyákkal eleinte kicsit bizonytalan,de soha nem agresszív,jót tenne neki egy kis ismerkedés(kora ellenére nagyon játékos,a szomszéd kutyussal imád játszani)Néha kinézünk a Bujtosra,de egyébként nem nagyon van hova mennünk.(kutyasuliban egyszer voltunk,de a borderesek jóformán kinéztek minket onnan:S)Ha esetleg a Te kutyusod is barátkozna,írj nyugodtan:)Hátha szerzünk még egy pár embert-én annak is örülnék,ha csak néhány kutyatartó barátra/barátnőre találnék,akikkel együtt kutyázhatunk(persze,ha a kérdésed erre is kiterjed;amennyiben nem,bocsánat érte)

2011. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Ha van kedved, ma 21:00 körül(inkább előtte 10-15 percel) megyünk a kutyafuttatóra, ami a Krudy gimi mögött van. Ha van kedved csatlakozhatsz.

2011. febr. 3. 18:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Szoktunk lenni 1 páran, igaz ilyenkor(21:00) csak 3-4en, de kb 10 kutyás le szokott járni és ne félj nincs Borderes. :D
2011. febr. 3. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
A bordereket imádom,csak néhány gazdi néz ki a kis kopómmal:)Köszi az ajánlatod,bár a ma este nem igazán jó(holnap suli van és most vagy két hétig csak busszal tudok menni,csinálják az autót)de egy későbbi időpont jó lehet.Ilyenkor,télen nekem sincs sok programom,egy hétvége,vagy egy hétköznap délután inkább jó lehet:)Köszi mégegyszer a hívást,amikor mentek még,szólj nyugodtan,és akkor összehozzuk:)
2011. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap megyünk(kivéve, amikor melózok), az időpont elég változó, de 7végén összehozhatunk egy találkát, ha neked jó.
2011. febr. 3. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Okés,hétvége nekem is jó.Szólj majd,ha tudod a pontos időt és akkor ahhoz nézek buszt,meg úgy tervezek:)
2011. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!