Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kutyám egyik...

Mit tegyek, ha a kutyám egyik szeme könnyezik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta? Mennyire?


Ha most kezdte, akkor kamillás borogatás, lehet, hogy csak belement valami, amitől begyulladt.


De ezer más oka is lehet. Ha lógos arcú fajta, akkor esélyes, hogy befordultak a szempillái, vagy ki akar jönni a Harder mirigye.


Ha nem most kezdte, akkor leginkább vidd szemészetre, ott majd eligazítanak.

2010. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám szeme is könnyezett, állítólag kötőhártya gyulladása volt. A könnyen kívül semmi nem utalt rá. Nem volt bedagadva, nem volt piros stb... Amit a kutyadoki felírt neki cseppet, az nem igazán segített.

Közben nekem is sikerült elkapnom, valószínűleg tőle. Jó egy hónapig kínlódtam, aztán humán készítménnyel elmúlt, de arra a kutyinak is magától. Néha most is 1-2 napig könnyezik, de semmi extra.

2010. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:

Mennyire könnyezik? Sárga és csipás?

Múltkor egy toklász ment a kutyám szemébe, akkor volt ilyen. Kiszedtük és elmúlt.

2010. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma volt kutyakozmetikusnál, azóta könnyezik a szeme. Szerintem belekapott a szemébe. Csak egy kicsit könnyezik és átlátszó nem csipás. Mit csináljak, hogy elmúljon?
2010. aug. 19. 14:52
 5/7 Akiteki ***** válasza:
Mosd le kamillával.
2010. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akiteki jól szólt. Kamilla teás öblítés, pár napig és elmúlik.
2010. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2010. aug. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!