Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak,hogy a kutyám...

Mit csináljak,hogy a kutyám ne egyen növényeket? Van valami tippetek?

Figyelt kérdés
Sajnos a kutyám nagyon szereti a növényeket...megcsócsálni. Egy 12 hetes kis goldenről van szó, szóval abszolút tanítható.

2021. márc. 25. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Szintén 12 hetes, csak francia bulldog, de olyan mint egy bárány, legeli a füvet, a falevelet, a bokrot, mindent.

Próbálom elterelni a figyelmét, bottal, hangképzéssel, illetve tiltással, szerintem ha véget ér a fogzási időszak akkor ez a mindent megevős korszak is lezárul, remélem.

2021. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkretan a szobanovenyeket eszi, amik mergezoek altalaban az allatok szamara, akkor bizony, hogy gondot tud okozni, pakold el kerdezo, biztos, ami biztos, veletlenul se ferjen hozza.

Ha fuvet eszik, azzal nincs gond.

2021. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk macskánk van ugyan, de a helyzet ugyanaz (csak egy macskát még nehezebb nevelni :D). Elpakoltuk az összes szobanövényt, ami veszélyes rá nézve (járj utána, pl a népszerű aloe vera is az!), ami nem és nem fért el, az lent van. Persze újra és újra megpróbálkozott, nálunk a vizes spriccelés vált be (a szép és csúnya szó nyilván kevés volt, ütni meg nem fogunk).
2021. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos mérgező növényeket eszik. :( Borostyán, hibiskus, de néha a követ is megakarja enni...) Ha rosszul írtam akkor bocsi, nagyon h*lye vagyok ebben a kert témában. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2021. márc. 25. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem véletlenül Pablo Escobar kutyája?
2021. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

És mit próbálsz tenni ez ellen? Milyen módszereket használsz?

Időben kell még elkezdeni nevelni, később csak egyre nehezebb lesz. Nem szégyen szakember segítségét sem kérni, mégiscsak a kutya életéről van szó.

Amíg nem szoktattad le, én csak felügyelettel engedném ki a kertbe. Nem lenne jó arra hazaérkezni, hogy a kutya egy merő görcs pl a borostyán nyammogása miatt, nem igaz?

2021. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy csivavás ismerősöm macskafű tablettát ajánlott, mert az ő kutyája is legelt, és ő azt adja neki. Kipróbáltam, bevált.
2021. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi az a macskafű? rákerestem a googlen, de nem találtam semmit.
2021. márc. 26. 14:52
 9/11 anonim ***** válasza:
2021. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 26. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!