Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 lábú kutyával lehet kirándul...

3 lábú kutyával lehet kirándulni, ha rendszeresen kap porcvédő készítményt?

Figyelt kérdés

3 éves, bal hátsó lába baleset miatt hiányzik. Kb 3 órás erdei kirándulásokról lenne szó. Hátráltatná valamiben?


(Viszünk magunkkal vizet, szükség szerint pihenőt is tartunk. Egyelőre csak elméleti kérdés)


2021. márc. 28. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Annyi egeszseges kutya van. Olyat fogadj orokbe. Es ne engedd poraz nelkul autos ovezetben...
2021. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Ki fognak készülni az ízületei, olyan, mintha féllábú, mankós embert hajtanál ki kirándulni.
2021. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Te ismered a kutyát, hogy mennyire virgonc.
2021. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem 1 vagy 1,5 órát simán birna, de lehet hogy megeröltető lenne neki a 3 óra hossza.
2021. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem, hogy bírná.

Embereknek is nagyon fárasztó 1 lábon járni, ahogy kutyáknak is fárasztó biztosan a 3 lábon járás

Szerintem bírná, csak sok pihenővel

Pl. 20 perc séta(lehet kevesebb, látod majd milyen hamar fárad el) 10 perc pihenő.

Izületi problémák jöhetnek létre. Szerintem konzultálj állat orvossal (is) és javasolnám, menj el vele egy hoszabb sétára, és nézd meg, milyen hamar, mennyire fárad el

Milyen fajta? Fajtától is függhet, mennyire bírja. Pl ha egy vizsla, akkor (szerintem) bírja, viszont ha pl egy angol bulldog, nem (hiszem,hogy) fogja bírni

2021. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Én max. 1, 5- 2 órára mernék elmenni vele kirándulni. Egy 3 órás séta lehet, hogy megerőltető lenne számára. Mondjuk, hogyha van lehetősége enni- inni, pihenni stb. akkor elvinném. Egyébként ez nagyban függ a fajtájától is, mint ahogy az #5- ös válaszoló is mondta.


Én a helyedben megpróbálnám elvinni, ha meg azt látnám hogy nem bírja, akkor visszafordulnék vagy valami ilyesmi. Szóval szerintem próbáld meg elvinni vagy, ahogy te gondolod. (:

2021. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
A fajtától és az állapotától függ. Ismerek 3 lábú kutyát, nem mondanád meg, hogy egy lába hiányzik. Van, amelyik 4 lábbal sem bírja a túrát.
2021. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

"mintha féllábú, mankós embert hajtanál ki kirándulni"

[link]

2021. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Cesar Milan egyszer egy 3 lábú kutyát rehabilitált.

Amikor labdázott a kutya pszichológiai központos kutyákkal, a rehabilitációs kutya is velük volt és ő volt az összes kutya közül a leggyorsabb.

2021. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az említett kutya még kiskorában veszítette el az egyik lábát és azt is mondták, hogy nem hiszi magát kevesebbnek, azt hiszi a kutya, hogy minden más kutyának van egyel több lába.
2021. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!