Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis-közepes testű barátságos...

Kis-közepes testű barátságos fajtát keresek?

Figyelt kérdés
A szőre mind1. Naponta járnánk egy kisebb távra futni. És naponta 2-3 órát sétálnánk egyben, ehhez jönne még pár e.ü. séta. Fontos, hogy könnyen kezelhető, vadászöszöszön gyenge legyen. Más kutyákkal játékos és ne közömbös legyen (tudom nevelés, de vannak fajták amik nem olyan játszósak a fajtársaikkal). Ketten lennénk a gazdái. Egyedüli, benti kutya lenne. Csak fajtákat írjatok.
2021. márc. 28. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Játékosság nem fajta függő. 3 azonos fajtájú kutyám van, ebből csak egyikük játékos. Teljesen mértékben egyedtől függ, ezt nem fogod tudni befolyásolni.


Futáshoz foxterrier vagy jack russel terrier jó partner lehet.

2021. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"vadászöszöszön gyenge"
2021. márc. 28. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Én javasolnék örökbe fogadást, vagy havaneset:)

[link]

Ill ezt a tesztet kitöltve is találhatsz pár fajta lehetőséget

2021. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na most nézem, az a szó nem jött össze :D *vadászösztön
2021. márc. 28. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Törpe pincser talán.


Amelyik kistestű fajta futásra is alkalmas, többnyire vadászkutya, mert ahhoz kellett állóképesség.

2021. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez a teszt ritka rossz. Nem is értem.
2021. márc. 28. 19:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem annyit bármely fajta le tud futni amennyit én tervezek futni. De ha nem menne neki akkor nem vinném, ennyi. Amúgy nem apró méretű kutyákra gondoltam, akár mudi vagy beagle méretű is lehet.
2021. márc. 28. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
A foxterrier egy nagyon karakteres kotekedo vadaszkutya. A napi 10 km futas nem eleg neki poraz nelkul. A pitbull meg amstaffokat leveri verekedesnel.
2021. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A beagle vadaszkutya. Eddig szofogadot nem lattam. Senki se tudja visszahivni.
2021. márc. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!