Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz "gazdijogsid"?

Lesz "gazdijogsid"?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Egy senki.



#kutya #állatorvos #gazdijogsi
2021. ápr. 1. 18:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Lehet sokan megköveznek ezért, de én nem fogok jelentkezni. Gyerekkorom óta kutyákkal élek, értek hozzá, időpocséklás lenne.
2021. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

Abszolut támogatom a dolgot, bár magam teljes mértékben felelős és tájékozott gazdának érzem. A kutyám szófogadó, jó eledelt kap, sétáltatva is van, szeretve is van és benti-kinti ahogy kedve tartja, chippelt, biztonságos kerítés van, oltásait stb kapja.

Ha ingyenes az oktatás akkor részt fogok venni, mindig tanulhat újat az ember. Sajnos akiknek szüksége volna rá azok biztosan nem fognak részt venni benne.

Kérdés, hogy ki fogja ellenőrizni hogy a kutyatartók elvégezték és betartják-e a dolgokat illetve mi lesz az "alkalmatlanok" meglévő kutyáival. A kóbor és nagyon rossz körülmények között élő ebeknek sincs megoldva a férőhely, ellátás és gazdásítás!

2021. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem zárom ki teljesen, de első ránézésre nem érzem, hogy sokat tenne a tudásomhoz, a leírás alapját teljesen alap dolgokat tanít.
2021. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Eléggé értek hozzájuk, nem szorulok rá. 4 kutyám volt eddig, soha egyikkel sem volt probléma tartás vagy nevelés terén. Kutyasuliba sem jártak.
2021. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Megcsinálom, de nem tesz sokat hozzá az eddigiekhez, csak sok a szabadidő.
2021. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

Lehet lepontozni. 4 kutyával (ebből 3 van jelenleg) a hátam mögött nem tudnak újat mondani :D akit érdekel, mint pl engem gyerekkorom óta, az utána néz a dolgoknak


Kutyasuliba 4000ft/alkalomért ugyanazt tanítják, amit én otthon ingyen. Minek vigyem, ha anélkül is megy? Ez gazdijogsi kb ugyanez. Első kutyásoknak jó lehet, de aki már benne van több kutyával évek óta, felesleges.

2021. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Valaki majd írja le milyen, mert kétlem, hogy kutyatartást lehetne oktatni elméletben.
2021. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Lesz a fenének,napi 3-4 séta & házi munka & kisbaba,kinek van ideje ilyenekre..(nekem biztos nincs,ha van is egy-egy óra szabad időm inkább eszel-iszom,heverek egyet a kutyákkal) :D
2021. ápr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Megcsinálom, igen. Tudást nem fog adni, de legalàbb elindul egy iniciatíva, ami talán segít ezen a siramas állattartási “kultúrán”, ami itt van.
2021. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, mit fog takarni a tananyag és hogy kik az előadók... Kutyakiképzésben rengeteg az eltérő vélemény és taktika, túl sok az "okos" a témában. Félek, egy ilyen írná meg ezt a gazdijogsit is.
2021. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!