Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire számítsunk?

Mire számítsunk?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja volt a kutyámnak szalaggyulladása, sántított, de lekezeltük, kapott szurit meggyógyult. Viszont kb 4 napja elkezdett rohanni egy kutyával és hírtelen sírni kezdett, felhúzta teljesen a lábát, nyalogatta, egyből hazafelé mentünk, akkor is gyakran sírva lefeküdt, nyalogatta. Ma viszont úgy kelt fel, hogy nem sántított, sokkal jobb kedve volt, nem volt depis, de egyszer csak sétálás közben újra sírt, felhúzta és ezt többször is. Alapból enyhén sántít, de ma rohangált is, és 3szor láttam ezt a sírást, most utolsónál nagyon sokáig és hangosan sírt. Utána több ideig nehezen állt rá. Most lefeküdt. Mire számíthatunk az orvosnál? Én már vittem volna, anyáék akartak várni, mert, hogy "most volt baja" amit kicsit megértek de nagyon sajnálom szegényt :(
2021. ápr. 2. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Mindenképpen vigyétek el orvoshoz, egyébként azért lehet az, hogy néha sír, néha nem, mert valószínűleg a lábának csak ez egyik része sérült, és nem mindig lép rá arra a részre, de mikor rálép, akkor nagyon fáj neki. ): Szerintem nem lesz különösebben nagy baj ebből a sérülésből, de minél gyorsabban próbáljátok elvinni állatorvoshoz, sosem lehet tudni! (: 💖
2021. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen amint lehet titokban elviszem a félre tett pénzembol
2021. ápr. 2. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép dolog, hogy a félretett pénzed rászánod a kutyára, örülök, hogy vannak még olyan emberek, akik ennyire szeretik az állataikat! (: 💖
2021. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Más esetleg? Több tipp? :/ kocog vele de van amikor felhúzza és sír
2021. ápr. 3. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
1- es és 3- as vagyok. Nagymamám kutyájának porcritkulása van a térdében, és nála is ugyanezek a tünetek jelentkeztek csak nem napok, hanem hónapok alatt. Lehet, hogy a te kutyádnak is ilyesmi baja van, csak nem ilyen "komoly". Vagy igazából az is lehet, hogy valami tüske, vagy kis kavics került a tappancsába, az is tud nagyon szúrni.
2021. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj utolsó hány éves volt a mamád kutyusa? :/ neki nem az van szerencsére :)
2021. ápr. 7. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!