Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kutya mennyire egygazdás?

Boxer kutya mennyire egygazdás?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted mennyire tudja megszokni, ha több ember is foglalkozik vele és gondozza?
2021. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, hogy csak egy embert tekintsen gazdájának.
2021. ápr. 2. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ja, hát ez szerintem egyedenként változó. Például nekünk egy időben volt két boxerünk, az egyik csakis az apukámhoz ragaszkodott, senki mástól nem fogadott el semmit, még megsimogatni sem engedte magát, csak apukámnak. A másik kutya viszont anyukámhoz, testvéreimhez is odament, megengedte, hogy megsimogassuk, adjunk neki enni stb... Szóval szerintem ez nem "fajtafüggvény" a boxereknél. 💖
2021. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyed, es nem fajtafuggo, ahogy mar leirtak, regebben jartunk egy autoszerelohoz, nem tul gyakran, de a boxer vart a kapuban es ahogy bementunk mar hozta is a labdajat, igenyelte a simogatast is, ő baratsagos volt mindenkivel. Valamennyire kozrejatszhat a neveles is, de vannak alapbol ilyen hebrencs kutyak, akik barkihez odaszaladnak egy kis simiert.
2021. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3- as vagyok, egyedet akartam írni. 😅💖
2021. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az egygazdás kifejezés nem igazán helytálló véleményem szerint!

Alapvetően minden kutyánál van falak hierarchia a boxernél is, ez a gazdán dől el, hogy hol kap helyet a piramisban. Nekem 3 boxerem van, de Én vagyok a falkavezér, ezzel szemben a család többi tagját is tisztelik. Van köztük olyan is akit felnőttként vásároltam ez nem változtatott a piramison, csak behódolásra kellet bírni ( fizikai fegyelmezés nélkül )

Kérdésed pontos kiléte ismeretlen, de ha boxert akarsz, ne habozz vegyél ha bírod energiával a tempót amit ők diktálnak.

2021. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!