Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 kilós kutyám lenyelt egy...

6 kilós kutyám lenyelt egy gumi játékot?

Figyelt kérdés
Szerintetek távozik ez belőle? Kb 3x 2cm-es vacak volt. Volt egy gumi kutyája,annak ette meg a fülét. Jó nagy falat volt... :/
2021. ápr. 6. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ennek a fülét...

2021. ápr. 6. 16:21
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Talán ha igazi kutyád lenne most nem lenne ilyen gondod. Bár nem hiszem hogy elakadna benne a pamut. Lehet hogy majd kihanyja. Ha füvet akar enni hagyjad.
2021. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Ja bocs műanyag
2021. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Figyeld a viselkedését, folyamatosan tartsd rajta a szemed. És ha kakil, vizsgáld meg hogy nincs-e benne. Ha szerencséd van, kikakilja. Nálunk is előfordult már, de sajnos olyan is volt hogy hányni kezdett, még a víz is visszajött. Ha hányni kezd, akkor azonnal vidd állatkórházba, különben károsodik a veséje! Én a sima állatorvosunkhoz vittem akkor, aki meg sem röntgenezte, csak azt mondta hogy ha hány, akkor diétázzon. Gondoltam, csak tudja hogy mit beszél, így egész nap takarítottam a hányását, végül éjjel már annyira gyenge volt, és olyan rossz állapotban volt, hogy elvittük egy másik megyébe, a legközelebbi állatkórházba. Ott megröntgenezték és mondták hogy elakadt valami a vékonybelében. Ha szerencsénk van, kijön pár nap alatt infúzió hatására, ha nincs akkor műteni kell. Szerencsénk volt. 5 napra bent tartották, majd hívtak hogy a folyamatos infúziótól kijött. Abban viszont nem volt szerencsénk hogy nem a kórházban kezdtünk, károsodott a veséje :(

Még élt pár évig utána, de nagyon kellett figyelgetni, időnként vérvételre kellett vinni hogy követni tudják az állapotát. Végül ez lett a veszte is, bár már 14 éves volt, de ha a veséje rendben lett volna akkor élhetett volna még.

2021. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!