Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi folyadékra van szüksége...

Mennyi folyadékra van szüksége egy 7 hetes kiskutyának?

Figyelt kérdés
Mert az én kutyám egyáltalán nem akar vizet inni.
2008. dec. 5. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, a kutyád pontosan tudja, mennyi folyadékra van szüksége. Lehet, hogy akkor iszik, amikor nem látod, elvégre nem lehetsz vele folyamatosan. Ha pedig konzervet kap vagy házi kaját, akkor is kevesebbet kell innia, hiszen alapvetően több benne a folyadék, mint egy száraztápban. Ha tényleg nem inna vizet, azt nem sokáig élné túl egy ilyen kicsi kutya és szerintem nagyon hamar észrevennéd, hogy rosszul van. Ha nagyon aggódsz érte, akkor a csapból folyathatsz neki vizet, azt minden kutya szereti levadászni, miközben akaratlanul is kortyol belőle.
2008. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mindig legyen a kutyád előtt friss ivóvíz, akkor nem lehet baj.

2008. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a tejet szereti?? ne adj neki mert attól megy majd a hasa, de úgy kipróbálhatod hogy 1cl tejet a vizéhez hozzáadod.hátha úgy jobban megissza.ne legyen a víz túl hideg,mert lehet az a baj.enyhén langyos legyen.
2008. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!