Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sántíthat/reszkezdhet a...

Miért sántíthat/reszkezdhet a lába a kutyumnak?

Figyelt kérdés
12 eves németjuhász. A bal első lábára sántít es ha pl eszik akkor az a lába amire santit reszketni kezd. Mintha nem merné rahrlyezni a sulyt es elkezd reszketni a laba végig. Voltam vele orvosnál fizikálisan megvizagalta de azt mondja nincs semmi. Feszengette a lábát nyomogatta, de a kutya nem jelzett fájdalmat. Nem értem. Lehet ez a korral járó porc izület gyengülés? Csak nem ertem miert csak a bal eslőre csinálja ezt akkor. Volt másnak hasonló? Meggyógyult? Mi volt a baja?
2021. ápr. 15. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen öreg már a kutyád.Fáj neki a lába, egyértelmű.

Ebben a korban már nem egészségesek az ízületek. Elkoptak.

A kedves orvos ezt nem mondta?

Ajánlott valami gyógyszert az ízületi gyulladásra?

van, amikor egy porcerősítő szer egy időre használ ilyen esetben. De ilyen idős kutyánál már szoktak az orvosok non szteroid gyulladáscsökkentőt is adni, ami fájdalmat is enyhít némileg.

2021. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha nehéz neki hajolni, akkor én megemelném szegénynek a táljait.
2021. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Rendes etelt vegyel neki: hus ,csont ,belsoseg .szetfott zoldseg.


Nekem is reszketne a labam,ha tapot ennek.


Maszirozd meg a combjait. Izomcsomo is okoz fajdalmat,nyilalast az emberben is. Hatat a gerinc mellett maszirod vegig. Ettol el fog mulni a santitas is.

2021. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gratulok: csont...idős kutyánank
2021. ápr. 15. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 13 eves nagytestu kutyam ugyanigy van. Kap izomvedoket. O a hatso labat emeli fel reggel mikor eszik. Idoskori kopas.
2021. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!